reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hej! Masz możliwość zrobienia badania krwi? Beta hcg prawdę Ci powie, bo w 5 tyg. lekarz mógł jeszcze za bardzo niczego nie widzieć, bo rozumiem, ze chodzi Ci o pęcherzyk ciążowy, nie ten na jajniku.
Tak, tak chodzi o pęcherzyk ciążowy.
Jutro rano pojadę zrobić tą betę. Mam nadzieję że po południu będę miała wynik. Ponadto nie mam żadnych objawów. Piersi też takie jak zwykle czyli całkowicie bezbolesne.
W sumie to dla mnie kompletne zaskoczenie, bo nie planowałam ciąży, ani tez w życiu bym się jej nie spodziewała akurat teraz. ( Z mężem współzylam w czerwcu tylko raz) . No ale jak widać nożna się zaskoczyć🤔 mam też trochę przeżyć za sobą. Mam trójkę dzieci urodzonych przez CC. Więc myśl kolejnej cesarki napawa mnie już ogromnym Strachem. plus dwa poronienia w między czasie. Więc mam już myśli że ta ciąża nie będzie dla mnie łatwa. ;-( ponadto leczę się na nerwicę (zespół zaburzeń lękowych). Biorę leki cały czas odkąd urodziłam trzecie dziecko czyli 6 i pół roku. Plus na wysoki puls. Oczywiście jak tylko zobaczyłam dwie kreski od razu odstawiłam wszystkie leki po konsultacji z lekarzem. Ale nie wiem jak długo będę potrafila bez nich funkcjonować;-( a tak na zakończenie jeszcze dodam że bardzo źle znosiłam pierwszy cały trymestr we wszystkich trzech ciążach.( Wymioty non stop dzień i noc. Trzy miesiące wyjęte z życia dosłownie). Bardzo się boje jak zniosę tą ciążę. Przepraszam że tak wam smęce , ale musiałam też się wygadać. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie.
 
reklama
Ej, bo ja chyba całe życie w błędzie - dpt to znaczy dni po transferze? Czy coś innego? xD Bo widziałam, że dziewczyny zawsze używały tego w kontekście ivf.

@Karola0093 nie przepraszaj, jeśli wygadanie Ci pomoże to śmiało. :)
 
Tak, tak chodzi o pęcherzyk ciążowy.
Jutro rano pojadę zrobić tą betę. Mam nadzieję że po południu będę miała wynik. Ponadto nie mam żadnych objawów. Piersi też takie jak zwykle czyli całkowicie bezbolesne.
W sumie to dla mnie kompletne zaskoczenie, bo nie planowałam ciąży, ani tez w życiu bym się jej nie spodziewała akurat teraz. ( Z mężem współzylam w czerwcu tylko raz) . No ale jak widać nożna się zaskoczyć🤔 mam też trochę przeżyć za sobą. Mam trójkę dzieci urodzonych przez CC. Więc myśl kolejnej cesarki napawa mnie już ogromnym Strachem. plus dwa poronienia w między czasie. Więc mam już myśli że ta ciąża nie będzie dla mnie łatwa. ;-( ponadto leczę się na nerwicę (zespół zaburzeń lękowych). Biorę leki cały czas odkąd urodziłam trzecie dziecko czyli 6 i pół roku. Plus na wysoki puls. Oczywiście jak tylko zobaczyłam dwie kreski od razu odstawiłam wszystkie leki po konsultacji z lekarzem. Ale nie wiem jak długo będę potrafila bez nich funkcjonować;-( a tak na zakończenie jeszcze dodam że bardzo źle znosiłam pierwszy cały trymestr we wszystkich trzech ciążach.( Wymioty non stop dzień i noc. Trzy miesiące wyjęte z życia dosłownie). Bardzo się boje jak zniosę tą ciążę. Przepraszam że tak wam smęce , ale musiałam też się wygadać. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie.
Nie przejmuj się, po to jest forum, żeby co jakiś czas sobie rzygnąć emocjami ;) Przede wszystkim poczekaj na wyniki badania krwi, bo testy niestety czasem kłamią.

Może porozmawiaj z lekarzem o swoich lękach i obawach. Znajoma miała podobną sytuację i dostała na czas ciąży trochę inny zestaw leków, który był bezpieczny dla dziecka. Twierdzi, że bez farmakologii by prawdopodobnie nie dała rady donosić ciąży. Na wymioty też są jakieś środki, jeśli nie pomagają imbiry i przekąski, może to będzie kwestia dobrania odpowiednich. A może w ogóle nie będą potrzebne, bo będzie nudna ciąża ;)
 
Tak, tak chodzi o pęcherzyk ciążowy.
Jutro rano pojadę zrobić tą betę. Mam nadzieję że po południu będę miała wynik. Ponadto nie mam żadnych objawów. Piersi też takie jak zwykle czyli całkowicie bezbolesne.
W sumie to dla mnie kompletne zaskoczenie, bo nie planowałam ciąży, ani tez w życiu bym się jej nie spodziewała akurat teraz. ( Z mężem współzylam w czerwcu tylko raz) . No ale jak widać nożna się zaskoczyć🤔 mam też trochę przeżyć za sobą. Mam trójkę dzieci urodzonych przez CC. Więc myśl kolejnej cesarki napawa mnie już ogromnym Strachem. plus dwa poronienia w między czasie. Więc mam już myśli że ta ciąża nie będzie dla mnie łatwa. ;-( ponadto leczę się na nerwicę (zespół zaburzeń lękowych). Biorę leki cały czas odkąd urodziłam trzecie dziecko czyli 6 i pół roku. Plus na wysoki puls. Oczywiście jak tylko zobaczyłam dwie kreski od razu odstawiłam wszystkie leki po konsultacji z lekarzem. Ale nie wiem jak długo będę potrafila bez nich funkcjonować;-( a tak na zakończenie jeszcze dodam że bardzo źle znosiłam pierwszy cały trymestr we wszystkich trzech ciążach.( Wymioty non stop dzień i noc. Trzy miesiące wyjęte z życia dosłownie). Bardzo się boje jak zniosę tą ciążę. Przepraszam że tak wam smęce , ale musiałam też się wygadać. Mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie.
Każdy ma prawo do wyrażenia tego, co czuje. Niczym się nie martw. Musisz się dobrze nastawić !!
 
Czy już sprawdzam stronę z wynikami, chociaż raczej nie pojawią się one przed 14.00?
Werk Yes GIF by Stevie
 
reklama
Do góry