reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Nie jesteście same a ja tu sama jak palec. I sobie na dziecko zwyczajnie pozwolić nie mogę. I nie byłabym dobrą matką
tego nie wiesz, czy nie była byś dobra mama. A pozwolić sobie dlaczego nie możesz? Ja nie neguje aborcji, akurat to każdego sumienie i decyzja, nie musisz nam tutaj argumentów dawać, bo my nie zdecydujemy za Ciebie. Ale z jakiś powodów weszłaś i jesteś na tym forum
 
reklama
Ae już jesteś matką , masz w brzuchu dzidziusia i nie jedna sama dała radę …
Ja dalej nie wiem co planujesz w drugim synestrze usunąć dziecko ? A ty myślisz że tak w tydzień ogarniesz zabieg w Czechach czy co ?
Z tego co pisałaś masz mamę i partneraa
ogarnie akurat szybko, nawet są busy co wiozą do szpitala. Tam 2 godz i wracasz, ale nie w tym rzecz przecoez
 
Hejka :) dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ! Dzisiaj mój synek poszedł do przedszkola po przerwie z płaczem i co? Ja oczywiście też płacze :D dajcie trochę otuchy :) dzisiaj mam takie dziwne uczucie w brzuchu ,nie ważne ile bym zjadła czuje się głodna i mi się przelewa w żołądku i cały czas pusty :D
 
Hejka :) dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ! Dzisiaj mój synek poszedł do przedszkola po przerwie z płaczem i co? Ja oczywiście też płacze :D dajcie trochę otuchy :) dzisiaj mam takie dziwne uczucie w brzuchu ,nie ważne ile bym zjadła czuje się głodna i mi się przelewa w żołądku i cały czas pusty :D
Wczoraj tak miałam w brzuchu, nie mogłam mu dogodzić niczym :D I jeszcze mi ciśnienie poszło w górę, chyba przez pogodę, bo miałam 125/90, a normalnie mam 95/70.

Dziś mam pewnie też wyższe, bo mam wizytę wieczorem i z jednej strony się jaram, że wejdę ze starym i będzie serduszko, ale z drugiej boję, że może lekarz się dopatrzy złego czegoś i będzie smutno.
 
Nie jesteście same a ja tu sama jak palec. I sobie na dziecko zwyczajnie pozwolić nie mogę. I nie byłabym dobrą matką
Myślę ,że
Wczoraj tak miałam w brzuchu, nie mogłam mu dogodzić niczym :D I jeszcze mi ciśnienie poszło w górę, chyba przez pogodę, bo miałam 125/90, a normalnie mam 95/70.

Dziś mam pewnie też wyższe, bo mam wizytę wieczorem i z jednej strony się jaram, że wejdę ze starym i będzie serduszko, ale z drugiej boję, że może lekarz się dopatrzy złego czegoś i będzie smutno.
Nie będzie smutno ! Wędliny się dzisiaj wieczorem i czekamy na jedną poprawną wiadomość !:) nie ma innej :) ja to wiem ;)
 
Dodaje na vinted, aby potem pamietac jakie marki mi się podobały. 🙈 Ostatnio babeczka proponowała mi obniżkę, to się tłumaczyłam, że to dopiero 9 tydzień. 😆

Jakie to firmy obsługujące zwroty? 🫢

Nie no, ja poczekam do tego 12 tygodnia a potem wioo. Jeszcze namówię starego, że koniecznie musimy już kupić komodę dziecku, aby mieć to gdzie trzymać. 😆🙈
Ja też zostawiam w ulubionych to co mi wpadło w oko ale czasem usuwają 🙉.
Jako, że u mnie pierwsze więc nie mam nic i w zasadzie od podstaw muszę zaplanować🙃, a nowe są często drogie. Wolę więc już teraz powoli kompletować zwłaszcza gdy się trafi okazja. Nie spodziewam się, że dużo dostanę bo zasoby mam niewielkie, teściowie niestety nie żyją, koleżanki albo nie mają dzieci albo już mają starszaki więc zapewne porozdawały wcześniej.

Komoda i przewijak na niej też jest w planie zakupów, jeszcze muszę wymyślić jak ją zmieścić w sypialni 🤪...

Już pisałam😉 kilka postów wcześniej o firmach obsługujących zwroty na Allegro, jak najłatwiej je wyszukać. Najpopularniejsze to stylpls, classystyle, bonprix, AlleObniżka ale jest ich więcej więc najlepiej używać kategorii i filtrów.
 
Ja też zostawiam w ulubionych to co mi wpadło w oko ale czasem usuwają 🙉.
Jako, że u mnie pierwsze więc nie mam nic i w zasadzie od podstaw muszę zaplanować🙃, a nowe są często drogie. Wolę więc już teraz powoli kompletować zwłaszcza gdy się trafi okazja. Nie spodziewam się, że dużo dostanę bo zasoby mam niewielkie, teściowie niestety nie żyją, koleżanki albo nie mają dzieci albo już mają starszaki więc zapewne porozdawały wcześniej.

Komoda i przewijak na niej też jest w planie zakupów, jeszcze muszę wymyślić jak ją zmieścić w sypialni 🤪...

Już pisałam😉 kilka postów wcześniej o firmach obsługujących zwroty na Allegro, jak najłatwiej je wyszukać. Najpopularniejsze to stylpls, classystyle, bonprix, AlleObniżka ale jest ich więcej więc najlepiej używać kategorii i filtrów.
Komoda z przewijakiem to mój ulubiony mebel:) Synek ma 2 lata, a ja nadal używam przewijaka😅
 
reklama
Do góry