reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja też. Najbardziej mi żal Japończyków, uważam, że byli lepsi od Włochów i zagrali kapitalny mecz, należało im się zwycięstwo.
Mocno im kibicowałam i strasznie było przykro patrzeć jak długo stali na boisku, jakby nie mogli uwierzyć, że odpadli... Moim zdaniem przegrali tylko przez lepsze warunki fizyczne Włochów (wysokość bloku). Szkoda.

Ale już to co sędzia odwalił tą czerwoną kartką to było ewidentnie niesprawiedliwe i stronnicze na korzyść Francuzów. Francuz też się kłócił z sędzia i dostał tylko żółtą. W tie breaku żeby tuż przed końcem dać czerwoną za zwykłą różnicę zdań to mocno "kaloszowate". Miałam nadzieję, że się Niemcy wkurzą i pozamiatają Francuzów na adrenalinie ale niestety. Też jestem niepocieszona, że zostali Włosi i Francuzi... Z Japończykami byłoby znacznie ciekawiej, inna niż europejska technika gry, super zwinność.
Oj tak, w 100% się zgadzam, zasługiwali na ten półfinał. Nie pamiętam, żeby kiedyś tak dobrze grali, to raczej był zespół typu "łatwe 3:0", a tutaj wzbudzili duży szacun.

Ciekawi mnie wynik USA-BRA, bo Latynosi nie są ostatnio w formie takiej typowej sobie.
 
reklama
Kurczę, opowiesz coś więcej o tych firmach obsługujących zwroty? Bo pierwszy raz słyszę i czymś takim :)
Na Allegro są 😉. Skupują zdaje się hurtowo zwroty (Bonprix, Shein) i sprzedają albo w opcji licytacji (wtedy jest najtaniej) albo kup teraz. Najłatwiej wyszukać je przez markę w filtrach i zaznaczyć nowe, nowe bez metki i z defektem (tak najczęściej opisywane są zwroty). I inne preferencje. Miłego polowania 😊
 
Oj tak, w 100% się zgadzam, zasługiwali na ten półfinał. Nie pamiętam, żeby kiedyś tak dobrze grali, to raczej był zespół typu "łatwe 3:0", a tutaj wzbudzili duży szacun.

Ciekawi mnie wynik USA-BRA, bo Latynosi nie są ostatnio w formie takiej typowej sobie.
No, Brazylia rzeczywiście nie wydaje się być w formie życia🤔. Może i dobrze, bo mimo, że nasi nie zagrali jakiegoś mega porywającego😎 meczu z nimi, to wygrali 🙌😀
 
ja będę kupować wszystko jak najpóźniej 😂pewnie w nowym roku jak już w to uwierzę. Ale znając życie jak mama i teściowa się dowiedzą to następnego dnia będzie wszystko gotowe 😂😅
 
Witajcie! Nie myślałam że będę musiała tak szybko dołączyć do grupy ale oto jestem! Na pokładzie mam już 6 miesięcznego bobaska także szykuje się niezły armagedon 😅
Ooo super mój grudniowy prezent świąteczny skończył 7 m-cy 23 lipca . Więc tez będzie wesoło
Dziewczyny a wolałybyście chlopca🩵 czy dziewczynkę🩷?
Ja bardzo długo czekam na dziecko więc mi to obojętnie ale nie ukrywam że zawsze myśleliśmy o synku i mamy imię😌 Dla dziewczynki zupełnie nie bo nawet nigdy nie myśleliśmy👶
I wierzycie w te chińskie kalendarze poczęcia albo że niby przed owulacją to dziewczynka a po chłopak?😂ja w żadne „zabobony”, czarne koty, bociany nie wierzę 😂😂
Ja wolałabym chłopca mam 3 synów i jedna księżniczkę imiona mam już wybrane dla chłopca Gustaw a dla dziewczynki mam dwa Rita lub Aniela

Ja to ostatnio totalne zmęczenie. Wg ostatniego USG dziś zaczyna się 10 tyg . Jutro idę na wizytę na NFZ a za tydzień do mojego lek prowadzącego. Nie mogę się doczekać co tam słychać. Nadal to do mnie nie dociera.
 
Nie zawsze można pomóc.
Nie zawsze, ale w wielu przypadkach można. To tak jak nieuchronna śmierć, wszystkich nas czeka, a przecież nie kładziemy się do grobu, leczymy sie, gdy się źle czujemy. Taki maluch zasługuje na każdą pomoc jaką możemy mu dać . Dla mnie medycyna, to jedno z piękniejszych wynalazków. Gdyby nie ona, nie miałabym tego malucha co całymi swoimi siłami buduje całe swoje ciałko.
Co ma być to będzie, ufam że będzie dobrze. Pozytywne nastawienie jest zawsze najważniejsze, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
 
ciążą pozamaciczna daje jakiekolwiek objawy, krwawienie, bóle, a ja gdyby nie brak okresu- to nie wiedziałabym , że jestem w ogóle w ciąży.
nie zawsze a poza tym jeśli jesteś przekonana w 100% o tym że nie chcesz urodzić to powinnaś to potwierdzić jak najszybciej i nie czekać tyle bo tak naprawdę nie wiesz w którym dokładnie tygodniu jesteś przez stosowanie tej antykoncepcji. Ja bym na twoim miejscu nie czekała tylko odrazu działała.
 
Mi został do kupienia fotelik, tetra, mata do przewijania, kocyk oraz pampersy i kosmetyki bo resztę mam po Synku. Jeśli będzie dziewczynka to wiadomo, że jakieś ubranka dokupię ale patrząc na to ile ich dostałam to raczej nie będzie to potrzebne:)
ja mam wszystko oprócz ubranek bo pozbyłam się większości malutkich bo nie planowałam piątego....
 
reklama
Nie czytałam na bieżąco i teraz nadrabiam 😁 widzę że mam tu koleżanki, które interesują się siatka! Super! Ale my oglądamy całą olimpiadę i każdy jak widzi że gadamy czy licimy oglądać to aż się za głowę łapie jak się interesujemy.
Apropo płci to mamy chłopca i 2 dziewczynki więc mąż napewno bardziej chciałby chłopca a konto obojętne. Ja nadal nie wierzę, że jestem w ciąży, chciała bym aby dziecko było zdrowe i tyle
Jutro jedziemy na urlop do Milba do hotelu z dziećmi. Od dawna nie jechaliśmy, żeby było wyżywienie na miejscu, w końcu nie będę się musiała martwić o gotowanie. Mam nadzieję, że zniosę drogę i odpocznę tam!
 
Do góry