reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

U mnie już jutro zaczyna się 7 tydzień a dziś już czuję że mnie mdli mocniej niż zwykle chyba jednak i mnie wymioty nie ominą a już miałam nadzieję
 
reklama
Hejka :) dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ! Dzisiaj mój synek poszedł do przedszkola po przerwie z płaczem i co? Ja oczywiście też płacze :D dajcie trochę otuchy :) dzisiaj mam takie dziwne uczucie w brzuchu ,nie ważne ile bym zjadła czuje się głodna i mi się przelewa w żołądku i cały czas pusty :D
Ach ten głód.. też tak mam. Tylko na jedzenie ochoty brak. Ja dziś do lekarza, ciekawe co tam doktor powie 🤷‍♀️
 
Ja też zostawiam w ulubionych to co mi wpadło w oko ale czasem usuwają 🙉.
Jako, że u mnie pierwsze więc nie mam nic i w zasadzie od podstaw muszę zaplanować🙃, a nowe są często drogie. Wolę więc już teraz powoli kompletować zwłaszcza gdy się trafi okazja. Nie spodziewam się, że dużo dostanę bo zasoby mam niewielkie, teściowie niestety nie żyją, koleżanki albo nie mają dzieci albo już mają starszaki więc zapewne porozdawały wcześniej.

Komoda i przewijak na niej też jest w planie zakupów, jeszcze muszę wymyślić jak ją zmieścić w sypialni 🤪...

Już pisałam😉 kilka postów wcześniej o firmach obsługujących zwroty na Allegro, jak najłatwiej je wyszukać. Najpopularniejsze to stylpls, classystyle, bonprix, AlleObniżka ale jest ich więcej więc najlepiej używać kategorii i filtrów.
O, mam dokładnie tę samą sytuację. Pierwsze, raczej nie dostanę niczego od znajomych, więc wszystko muszę od początku kupić. Moja mama pewnie nałogowo kupowałaby ubranka, ale mówiąc szczerze, to wolę żeby zamiast nowych ubranek, z których i tak wyrośnie, kupiła jedną, jakąś droższą rzecz, która posłuży na dłużej. 🙈
Tak tak, widziałam!

A dziewczyny, które mają już dzieci, tak z ciekawości. Jakie ubrania nosiło Wasze dziecko po porodzie? Wszędzie w necie widzę w listach wyprawkowych rozmiary 56 i 62 (i żeby w ogóle odpuścić 50) i zastanawiam się jak to się ma w rzeczywistości - albo do wielkości rodziców. xD Koleżanka ostatnio urodziła w 36tc malucha chyba 47cm i 2,5kg. Ja też urodziłam się w 36tc i miałam 50cm/2,7kg, ale generalnie jestem dość wysoka, a Stary w ogóle urodził się mając już 62cm 🙉 i finalnie prawie 190cm... Obawiam się dużego dziecka. 🙈
 
O, mam dokładnie tę samą sytuację. Pierwsze, raczej nie dostanę niczego od znajomych, więc wszystko muszę od początku kupić. Moja mama pewnie nałogowo kupowałaby ubranka, ale mówiąc szczerze, to wolę żeby zamiast nowych ubranek, z których i tak wyrośnie, kupiła jedną, jakąś droższą rzecz, która posłuży na dłużej. 🙈
Tak tak, widziałam!

A dziewczyny, które mają już dzieci, tak z ciekawości. Jakie ubrania nosiło Wasze dziecko po porodzie? Wszędzie w necie widzę w listach wyprawkowych rozmiary 56 i 62 (i żeby w ogóle odpuścić 50) i zastanawiam się jak to się ma w rzeczywistości - albo do wielkości rodziców. xD Koleżanka ostatnio urodziła w 36tc malucha chyba 47cm i 2,5kg. Ja też urodziłam się w 36tc i miałam 50cm/2,7kg, ale generalnie jestem dość wysoka, a Stary w ogóle urodził się mając już 62cm 🙉 i finalnie prawie 190cm... Obawiam się dużego dziecka. 🙈
Michał jak się urodził to miał 3350 i rozm. 56, a dziewczyny 4kg i 4350 to już 62
 
O, mam dokładnie tę samą sytuację. Pierwsze, raczej nie dostanę niczego od znajomych, więc wszystko muszę od początku kupić. Moja mama pewnie nałogowo kupowałaby ubranka, ale mówiąc szczerze, to wolę żeby zamiast nowych ubranek, z których i tak wyrośnie, kupiła jedną, jakąś droższą rzecz, która posłuży na dłużej. 🙈
Tak tak, widziałam!

A dziewczyny, które mają już dzieci, tak z ciekawości. Jakie ubrania nosiło Wasze dziecko po porodzie? Wszędzie w necie widzę w listach wyprawkowych rozmiary 56 i 62 (i żeby w ogóle odpuścić 50) i zastanawiam się jak to się ma w rzeczywistości - albo do wielkości rodziców. xD Koleżanka ostatnio urodziła w 36tc malucha chyba 47cm i 2,5kg. Ja też urodziłam się w 36tc i miałam 50cm/2,7kg, ale generalnie jestem dość wysoka, a Stary w ogóle urodził się mając już 62cm 🙉 i finalnie prawie 190cm... Obawiam się dużego dziecka. 🙈
No ja też mam obawy co do wielkości bejbika, bo oboje urodziliśmy się po 4,5 kilo... :D Ale boję się kupować jeszcze cokolwiek, nawet nie zaglądam w karton z ubraniami ze szczęśliwych ciąż (miała między synami 3 straty), które mi kiedyś siostra dała "na wszelki wypadek".
 
Michał jak się urodził to miał 3350 i rozm. 56, a dziewczyny 4kg i 4350 to już 62
To tak jak moj Wojciech :D 4215 i 62 długi :) odrazu 63cm . Na 56 miałam mało bardzo ubranek , teraz są takie czasy że szybko jesteś wstanie dokupić ciuszki :) nie bralabym dużo tych małych :) zawsze te duże to podejmiesz rękaw czy cos :)
 
Trochę się boje, że nakupię od razu 62, bo ma wszelkie predyspozycje być duże, a urodzi mi się w 36tc takie niecałe 3kg i będzie się topić w tych ubrankach. 😆 Choć z drugiej strony dokupienie na szybko to jedna wyprawa do sklepu, więc też nie problem.
Ale jakoś tak moja wewnętrzna perfekcjonistka w planowaniu ma z tym mały dylemat. 😅
 
reklama
Do góry