reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Cześć dziewczyny, nieśmiało się melduje. Wczoraj test z 2 kreskami (druga słabsza), dziś beta tylko 64, ale to zawsze więcej niż 5. Może jutro uda się na konsultacji online uprosic o skierowanie na betę to będę mogła zbadać w pon przyrost.

Usg mam umówione na 19.08, wie chyba dopiero po tym czasie będę miała oficjalnie potwierdzona ciążę.

Moja historia słowem wstępu:
Cykle 33-36dni, ostatni 20.06.
Historycznie to się troszkę boję bo to w sumie już 8sma ciąża by była.
1. 2009, poród 2010 - dziecko wcześniak 36tc, zdrowa, żyje, właśnie idzie do lo w chmurze.
2. 2013 - w 26tc, dziecko zmarło po 12h
Kolejne były 2014 (wszystkie)
3. Puste jajo płodowe
4. Ciąża biochemiczna
5. Ciąża pozamaciczna (zakończone wycięciem jajowodu) - wszystkie ciążę były z jednego jajnika.

6. 2021 - Ciąża biochemiczna (dało to cień nadziei że drugi jajnik z jajowodem się aktywował, ale raczej słabe nadzieje)
7. 2021, poród 2022 - młody z 38tc... zastanawiamy się c,y uda mu się jeszcze dorobić rodzeństwo bliżej jego wieku, bo starsza siostra o 12l to teraz prawie jak kolejny dorosły, młoda bardziej bawi się nim niż z nim :-)
I teraz jest cień szansy że to 8sma Ciąża, o ile będzie wszystko ok :-)

Sama mam już swoje lata, w tym roku kończę 39l, urodziłabym już jako 39 latka :-)
Witaj :) Mamy dzieci w podobnym wieku i widzę, że przeżycia też podobne ;) U mnie też na pokładzie syn ale lat 12 i córka lat 3 więc znam temat dużej różnicy wieku 😅 Również ósma ciąża. Trzymam kciuki, żeby nam obu tym razem się udało 🥰🥰
 
reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało się melduje. Wczoraj test z 2 kreskami (druga słabsza), dziś beta tylko 64, ale to zawsze więcej niż 5. Może jutro uda się na konsultacji online uprosic o skierowanie na betę to będę mogła zbadać w pon przyrost.

Usg mam umówione na 19.08, wie chyba dopiero po tym czasie będę miała oficjalnie potwierdzona ciążę.

Moja historia słowem wstępu:
Cykle 33-36dni, ostatni 20.06.
Historycznie to się troszkę boję bo to w sumie już 8sma ciąża by była.
1. 2009, poród 2010 - dziecko wcześniak 36tc, zdrowa, żyje, właśnie idzie do lo w chmurze.
2. 2013 - w 26tc, dziecko zmarło po 12h
Kolejne były 2014 (wszystkie)
3. Puste jajo płodowe
4. Ciąża biochemiczna
5. Ciąża pozamaciczna (zakończone wycięciem jajowodu) - wszystkie ciążę były z jednego jajnika.

6. 2021 - Ciąża biochemiczna (dało to cień nadziei że drugi jajnik z jajowodem się aktywował, ale raczej słabe nadzieje)
7. 2021, poród 2022 - młody z 38tc... zastanawiamy się c,y uda mu się jeszcze dorobić rodzeństwo bliżej jego wieku, bo starsza siostra o 12l to teraz prawie jak kolejny dorosły, młoda bardziej bawi się nim niż z nim :-)
I teraz jest cień szansy że to 8sma Ciąża, o ile będzie wszystko ok :-)

Sama mam już swoje lata, w tym roku kończę 39l, urodziłabym już jako 39 latka :-)
W końcu ktoś w moim wieku, bo czuję się jak dinozaur;) trzymam za Ciebie kciuki!
 
Dziewczyny, czy kłuła którąś z Was pachwina? Nie takie ciągle kłucie, tylko przez minutę/dwie co kilka sekund, dosyć mocno, teraz lekko od czasu do czasu. Kurcze martwię się :/
 
Cześć,
Witam się z wami, jestem mamą 16 miesięcznej córeczki i właśnie się dowiedziałam że jestem w ciąży.
Wydawało mi się że bardzo tego chciałam, teraz nie odczuwam radości a przede wszystkim czuje się jakbym zdradzała pierwsze dziecko, bala się że nie poświęcę jej tyle uwagi ile potrzebuje i że drugiego nie będę też tak mocno kochać..
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało się melduje. Wczoraj test z 2 kreskami (druga słabsza), dziś beta tylko 64, ale to zawsze więcej niż 5. Może jutro uda się na konsultacji online uprosic o skierowanie na betę to będę mogła zbadać w pon przyrost.

Usg mam umówione na 19.08, wie chyba dopiero po tym czasie będę miała oficjalnie potwierdzona ciążę.

Moja historia słowem wstępu:
Cykle 33-36dni, ostatni 20.06.
Historycznie to się troszkę boję bo to w sumie już 8sma ciąża by była.
1. 2009, poród 2010 - dziecko wcześniak 36tc, zdrowa, żyje, właśnie idzie do lo w chmurze.
2. 2013 - w 26tc, dziecko zmarło po 12h
Kolejne były 2014 (wszystkie)
3. Puste jajo płodowe
4. Ciąża biochemiczna
5. Ciąża pozamaciczna (zakończone wycięciem jajowodu) - wszystkie ciążę były z jednego jajnika.

6. 2021 - Ciąża biochemiczna (dało to cień nadziei że drugi jajnik z jajowodem się aktywował, ale raczej słabe nadzieje)
7. 2021, poród 2022 - młody z 38tc... zastanawiamy się c,y uda mu się jeszcze dorobić rodzeństwo bliżej jego wieku, bo starsza siostra o 12l to teraz prawie jak kolejny dorosły, młoda bardziej bawi się nim niż z nim :-)
I teraz jest cień szansy że to 8sma Ciąża, o ile będzie wszystko ok :-)

Sama mam już swoje lata, w tym roku kończę 39l, urodziłabym już jako 39 latka :-)
Cześć, trzymam kciuki ❤️
Ja urodziłam wcześniaka w 27, niestety zmarł przy porodzie… oby udało Ci się donosić ciążę :) ja mam córcię z lipca 2020 i synka ze stycznia 2023 :)
 
reklama
Dziewczyny, czy kłuła którąś z Was pachwina? Nie takie ciągle kłucie, tylko przez minutę/dwie co kilka sekund, dosyć mocno, teraz lekko od czasu do czasu. Kurcze martwię się :/
tak . Ja jestem aktualnie 9+3 i właśnie dzisiaj odczuwam takie kłucia . Zastanawiałam się czy to nie po 18h podróży autem . Ale lekarz mówił że to normalne . Po porostu takie chwilowe podszczypywanie .
 
Do góry