reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Nie martwcie się! U mnie też będzie drugi bobas. Pierwszy turbo ciężki, wymagający, kolki, „jęczący” bez powodu i takie tam- za to spał jak zaczarowany od 2 msc po 12-13h w nocy BEZ POBUDKI. starszy synek będzie miał ponad 3.5 roku jak urodzi się młodsze, więc będzie chodził do przedszkola. To ja zawsze panikowałam jak to damy sobie radę, ale wiem, że to głupoty, ważne żeby było zdrowe. Wszystko się da zorganizować (chyba) mąż będzie zaprowadzał a odbierać babcia albo dziadek jak ja nie dam rady, na pewno ktoś pomoże. Przeprowadzamy się do nowego domu na jesieni, więc już też się nie przejmuje brakiem miejsca, jak nie będę miała siły sprzątać to znajdę sprzątaczkę, jak nie dam rady gotować to zamówię catering. w tej ciąży i po nie będę się wstydziła prosić o pomoc i dam sobie pomóc! Takie mam ambitne postanowienia :D
Super ! Najważniejsze że masz pomoc babcie czy dziadka :) mamy w tym samym wieku dzieciaczki bo jeśli będzie wszystko ok to u nas różnica 3.4 m . Bynajmniej my wynajmujemy i musimy coś swojego kupić , mieszkam daleko od rodziny więc namawiam męża żeby przeprowadzić się w moje strony i wtedy miała bym pomoc i była bym spokojna:) co prawda teraz mam mamę męża ale też się źle czuję czasem więc nie będę jej prosić o pomoc często
 
reklama
Jestem na oddziale i serduszko bije 😍❤️ narazie jest ok , nie wiadomo skąd te plamienia , bynajmniej tamten lekarz mnie bardzo nastraszył , ale plamienia mam cały czas , przeważnie 3 razy dziennie . Może nie potrzebnie panikowałam … teraz poleżę 3 dni 🤔
Ważne, że z dzidzią wszystko dobrze. Współczuję tego stresu🙄
 
Wiesz ja też nie lubię obcych dzieci , denerwują mnie i w ogóle ale swoje to swoje kochasz bezgranicznie , doświadczysz tego jeszcze …
Czekam z niecierpliwością na wizytę żeby wiedzieć na czym stoję. Mieszkam w wynajmowanej kawalerce. Pracuję i starcza mi na życie. Ale nie życie z dzieckiem. Nie wyobrażam sobie wstawania w nocy, karmienia, przewijania, siedzenia w domu.
 
reklama
Jestem na oddziale i serduszko bije 😍❤️ narazie jest ok , nie wiadomo skąd te plamienia , bynajmniej tamten lekarz mnie bardzo nastraszył , ale plamienia mam cały czas , przeważnie 3 razy dziennie . Może nie potrzebnie panikowałam … teraz poleżę 3 dni 🤔
Super wiadomość! 😃 🙌✨
Wypoczywaj... 🏖️ Też leżę (no dziś trochę mniej bo trzeba było nieco posprzątać)...
 
Do góry