reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziwna sytuacja , pojechałam do innego szpitala zrobić usg , lekarz zbadał ale nie widział zarodka tylko sam pęcherzyk , gdzie mój lekarz w czwartek widział serduszko …. Chcieli mnie przyjąć ale zrezygnowałam i jadę chyba na oddział do mojego szpitala .
 
reklama
Dziwna sytuacja , pojechałam do innego szpitala zrobić usg , lekarz zbadał ale nie widział zarodka tylko sam pęcherzyk , gdzie mój lekarz w czwartek widział serduszko …. Chcieli mnie przyjąć ale zrezygnowałam i jadę chyba na oddział do mojego szpitala .
Może mieli słaby sprzęt? Ale i tak dziwne…
 
Odnośnie jedynaków - ja mam brata, ale nie mamy absolutnie żadnej więzi i tak szczerze mówiąc, obojętne mi czy jest czy nie ma go. Nie zawsze rodzeństwo sprawi, że dziecko-człowiek nie będzie kiedyś sam. 🤷
 
Dziwna sytuacja , pojechałam do innego szpitala zrobić usg , lekarz zbadał ale nie widział zarodka tylko sam pęcherzyk , gdzie mój lekarz w czwartek widział serduszko …. Chcieli mnie przyjąć ale zrezygnowałam i jadę chyba na oddział do mojego szpitala .
dawaj Kochana znać, trzymam kciuki, żeby wszystko okazało się dobrze
 
Wy tak piszecie o drugim dziecku itp, a wyobraźcie sobie, że ja mam w brzuszku 4 🤐 syn jeśli będzie wszystko ok i się urodzi w przyszłym roku to najstarszy będzie miał 11 lat, córka 9, córka 5. Teraz jestem z nimi prawie 2 tyg w domu bo mam urlop to mam ochotę czasem ich udusić, ale moja trochę i widzę jak wychodzimy na osiedle i oni się bawią, czy wspierają i pomagają sobie to jest fajne.
 
reklama
Dziwna sytuacja , pojechałam do innego szpitala zrobić usg , lekarz zbadał ale nie widział zarodka tylko sam pęcherzyk , gdzie mój lekarz w czwartek widział serduszko …. Chcieli mnie przyjąć ale zrezygnowałam i jadę chyba na oddział do mojego szpitala .
O jej😱. Ale oni stresują w tych szpitalach;-(( daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała. Trzymam kciuki.❤️
 
Do góry