reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A mój gin, że jest w zupełności bezpieczny i mam brac do 32 tygodnia. Na grupie staraczkowej też dziewczyny pisały, że jest bezpieczny. W ulotce acardu pisze, żeby nie stosować w 3 trymestrze.
Ok dzięki czytałam na forum tu że dużo osób bierze to chyba jest faktycznie bezpieczny
 
Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
świetnie ! Gratulacje ❤️
 
Ja mam! Samej mi że sobą ciężko wytrzymać... 😒
U mnie najgorsze jest zmęczenie. Odsiedzę te 8h przy kompie, z czego 2 ostatnie naprawdę siłą woli, ale potem musi być drzemka z pół godziny, żeby nie być zombiakiem... 😅 No i muszę pilnować żołądka, jak zaczyna być pusty to od razu mi słabo i niesmacznie. Co cudowne, zjem jakiegoś pomidora albo jogurt i jak ręką odjął!
 
Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
Gratulacje! Cieszę się że się miło zaskoczyłaś 🥰
 
Hej , jestem po wizycie … niby wszystko ok serduszko bije uff…
Ale … wizyta za 2 tygodnie , lekarz powiedział że jak chce za tydzień mogę przyjechać bez kasy zrobi usg żebym była spokojna
Acard kazał mi już brać 150 i na USG wychodzi 7+2 a ost 2 tygodnie temu miałam 6+6 więc jest duża różnica bo wychodziła mi data 6.03 a teraz 16.03 ale powiedział że ok..
Chodź karty ciąży mi nie założył jeszcze , mam wrażenie że nie dokończą jest ok tylko mnie uspakajał żebym była spokojna


Bynajmniej za tydz podjadę sprawdzić czy serce dalej bije
No faktycznie trochę dziwne bo jakby patrzeć tymi dniami i tygodniami to w przeciągu 14 dni zarodek urósł tylko o 3 dni... Ale najważniejsze że jest serduszko. Może po prostu miał taki przestój i teraz ruszy i wszystko nadrobi 😊 Musisz być spokojna i cierpliwie czekać na przyszły tydzień.
 
reklama
reklama
Do góry