reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja też i acard 75
Nie mogę jeszcze się nauczyć podawać clexane i wychodzą siniaki 🙈
U mnie też galaktyka zasinień po Clexane, ale też po progesteronie w zastrzykach. Niespecjalnie to wygląda i coraz mniej miejsc aby się wkłóć. Ja mam tak, że byle szturchnięcie i już siniak, kruche naczyńka. Ale czy wyskoczy siniak po Clexane czy progesteronie to na razie loteria. Nie wiem od czego to zależy...
 
reklama
Dziewczyny które miałyście teraz plamienia czy macie mocne czy lekkie ? Wrocilam teraz z rowera i patrze a tu takie dosc mocne plamienie brązowe czego nigdy w ciąży nie miałam , wręcz jak bym okres dostała ale brązowe .. eh teraz jestem na maksa zaniepokojona
Mi ginekolog zabroniła jazdy na rowerze bo wg niej to działa wczesnoporonnie...
Więc może z rowerkiem warto ostrożnie🙄...
Jej zdaniem nawet nie mogę na brzuchu leżeć bo to powiększa napięcie w miednicy i macicy. A niestety wczoraj dostałam zalecenie już całkowitego leżenia plackiem😣, wstawania tylko do łazienki i L4. Nie dość, że z wyjazdu na urlop nici to jeszcze wszystkie trzy dozwolone pozycje leżeniowe już mam tak wyleżane od zeszłego tygodnia, że chyba się przyczepię do sufitu 🫤 I tak spędzę najbliższe trzy tygodnie 🥵😱😟
 
No właśnie … chodź on powiedział że rośnie ale znów mam plamienie więc ciężko być optymistą
Każda ciąża jest inna, dziecko może rosnąć w swoim tempie, wiek ciąży też może być niezbyt dokładnie określony. Na plamienia to chyba najbardziej powszechne zalecenie: leżeć. Tak najbezpieczniej, możliwie oszczędzający się tryb życia...
 
Mi ginekolog zabroniła jazdy na rowerze bo wg niej to działa wczesnoporonnie...
Więc może z rowerkiem warto ostrożnie🙄...
Jej zdaniem nawet nie mogę na brzuchu leżeć bo to powiększa napięcie w miednicy i macicy. A niestety wczoraj dostałam zalecenie już całkowitego leżenia plackiem😣, wstawania tylko do łazienki i L4. Nie dość, że z wyjazdu na urlop nici to jeszcze wszystkie trzy dozwolone pozycje leżeniowe już mam tak wyleżane od zeszłego tygodnia, że chyba się przyczepię do sufitu 🫤 I tak spędzę najbliższe trzy tygodnie 🥵😱😟
No nie pomyślałam , przez ten rower zaczęły mi się plamienia , mam nadzieję że ustaną , bynajmniej ja nie mogę leżeć plackiem bo mam 2,5 latek , ale dobrze że mówisz o tym leżeniu bo zdążyło mi się
 
Ja dzisiaj zadzwoniłam żeby się umówić na prenatalne (nie chciałam tak wcześnie bo już raz się umówiłam dużo wcześniej a potem z płaczem musiałam odwoływać no ale mąż mnie namówił). I cyk, okazało się że moje skierowanie jest nieważne bo mój lekarz nie wpisał daty wystawienia 🫠🫠 Dobrze, że za tydzień mam wizytę to poproszę go żeby dopisał.

P.S. Czy Wam też całkiem randomowo w ciągu dnia robi się niedobrze? Niesamowite jak wszystko jest okej, a nagle się zbiera na mdłości 🫣🫣
Taaak, mdłości wróciły, choć liczyłam, że się ich pozbyłam (o ja naiwna).
@Olinek92 taaa, przypadkowo, choć mógł to przewidzieć 😅
 
Ja swoje plamienia miałam od współżycia i mam zakaz... a libido mi wcale nie spadło, jak się spodziewałam po 1 trymestrze 🙈 I trochę mi tęskno 🤦🤣
 
Ja też mam siłę dopiero po późnym popołudniu, rano masakra i przez dzień.. jak ja usiedzę w pracy po urlopie
A najlepsze że dostałam przypomnienie o wizycie jutro na 10! A myślałam, że to pojutrze 🤣 już sienstresuje
 
P.S. Czy Wam też całkiem randomowo w ciągu dnia robi się niedobrze? Niesamowite jak wszystko jest okej, a nagle się zbiera na mdłości 🫣🫣
Codziennie od 15.do pójścia spać mam mdlosci. Dziś to już w ogóle przesada bo mdli mnie, kręci mi się w głowie więc mam problem ze złapaniem równowagi, miałam drzemkę od 13 do 16, a od 21 jestem dętka.
 
reklama
Do góry