reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 79
reklama
Serio, czasem mam ochotę rozpocząć jakąś kampanię na linedinie i w internecie i opisać tę "profesjonalną" opiekę nad kobietami w ciąży. Może założymy klub "wzajemnego użalania się nad medicoverem"? 😅
A i odnośnie medicovera, wiem, że to g**no daje, ale regularnie piszę skargi na nich, a narzeczony wysyła kadrom w swojej firmie, jako feedback z benefitu w postaci opieki medycznej. 😅
Też mam od kilku lat opiekę w medi i uważam, że to dno totalne…. A pakiet mam niby dobry. Ciąży w ogóle tam nie prowadzę, chodzę jedynie do endokrynologa. Mam porównanie z Enel i tam było super w porównaniu do tego 🙄
 
Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.

Gratulacje!!! ❤❤❤
 
Dziewczyny po wizytach serduszkowych-dostałyście już skierowania na prenatalne? Ja wczoraj nie dostałam, tylko na badania z krwi. 🤔
 
Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
Super wieści!! Gratulacje 🥳 ja mam termin na 15 marzec 😊
 
Hej , jestem po wizycie … niby wszystko ok serduszko bije uff…
Ale … wizyta za 2 tygodnie , lekarz powiedział że jak chce za tydzień mogę przyjechać bez kasy zrobi usg żebym była spokojna
Acard kazał mi już brać 150 i na USG wychodzi 7+2 a ost 2 tygodnie temu miałam 6+6 więc jest duża różnica bo wychodziła mi data 6.03 a teraz 16.03 ale powiedział że ok..
Chodź karty ciąży mi nie założył jeszcze , mam wrażenie że nie dokończą jest ok tylko mnie uspakajał żebym była spokojna


Bynajmniej za tydz podjadę sprawdzić czy serce dalej bije
 
reklama
Jestem po wizycie , dalej nie wierzę wczorajsza beta za mały przyrost i szłam na wizytę z nastawieniem że będzie łyżeczkowanie , a tu dzidziuś z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️
Z rozmiarów 6 tydzień i 4 dni , ale mam się posługiwać terminem 7 tydzień i 2 dzień bo z miesiączki wychodzi 8+1 🙈
Ale wychodzi na ciążę młodsza 10 dni .

Tak się cieszę ❤️

Termin na 16 marca ❤️
Popłakałam się z partnerem ❤️
Dostałam komplet badań i jutro pójdę je zrobić i mam się odrazu umówić na prenatalne dostałam skierowanie.
Super w takim razie taka sama data nam wychodzi mi również 16 marca , kurczę mi nic narazie nie dawał na badania pewnie dopiero jak za 2 tygodnie będzie ok
 
Do góry