reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
U mnie dziś ciut lepiej niż wczoraj. Bo nawet udawało mi się usiąść na 30 minut i coś porobić nie czując mdłości, duszności czy zawrotów głowy ... Dobry dzień! [emoji12][emoji23]
No i dziś bez zgagi uffff .... Pewnie jutro sobie odbije [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A ja dziś pełen pakiet - mdłości , duszności i zawroty 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

A propos kombinezonu - mam 3 - „ z odzysku „ .
Dostałam od koleżanek - także jeden wydatek mniej .
Plus laktator - tez dostałam - ktoś kiedyś pytał - dzisiaj odgrzebalam - Medela Mini - elektryczny . Fajny , bo mały i poręczny. Zobaczymy jak się sprawdzi - opinie ma w miarę w porządku . A też do najtańszych nie należy , bo nowy ponad 250 zł , więc jeden wydatek mniej .
IMG_6086.JPG
 
A propo laktatora, któraś z Was co już jest w kolejnej ciąży korzystała z jakiegoś i poleci?narazie nie planuje zakupu ale chciałabym mieć jakiś wybrany w razie w.

Zastanawiam się tez nad zakupem butelek żeby już pasowały do laktatora wiec chciałam je kupić pod tym katem :)
 
A propo laktatora, któraś z Was co już jest w kolejnej ciąży korzystała z jakiegoś i poleci?narazie nie planuje zakupu ale chciałabym mieć jakiś wybrany w razie w.

Zastanawiam się tez nad zakupem butelek żeby już pasowały do laktatora wiec chciałam je kupić pod tym katem :)

U mnie większość właśnie z tej Medeli i w szpitalu u mnie też mają te laktatory .
 
Oglądałam wczoraj wózki i mam dylemat obecnie pomiędzy dwoma modelami
Cybex Balios s lub Bugaboo Camaleon 3. Oba są drobne, dobre w prowadzeniu, składane do niewielkich rozmiarów... Bugabboo przemawia do mnie bardziej, niestety ma siedzisko kubełkowe :sorry:
Ja myslalm nad cybexem, padło w końcu na muovo drobny, spacerówka super się składa nie będzie trzeba rozpinać i składać tylko odrazu so ręki I bardzo lekki, a sprawdzi się dopiero jak dziecko będzie ;)
 
U mnie większość właśnie z tej Medeli i w szpitalu u mnie też mają te laktatory .
Ja po dłuższym zastanawianiu się i przeczytaniu miliarda opinii w internecie zdecydowałam w końcu ze kupie Medela swing. Miałam jeszcze do wyboru avent. Kupie jeszcze przed porodem żeby w razie czego czekał w domu - wiem ze zawsze mogę wysłać męża do apteki ale wole być przygotowana na każda sytuacje 😅
 
Dziewczyny, a jakie ubranka dla dziecka bierzecie do szpitala? Zgodnie z lista z mojego szpitala mam wziąć m.in. 3 pajace i 3 koszulki (pod te pajace) ale w rozmiarze 56 mam tego mało wiec uznałam ze wezmę bodziaki i tez powinno być ok 🙂
 
Ja myslalm nad cybexem, padło w końcu na muovo drobny, spacerówka super się składa nie będzie trzeba rozpinać i składać tylko odrazu so ręki I bardzo lekki, a sprawdzi się dopiero jak dziecko będzie ;)
Bardzo fajny ten wózek. Widzę że ma wszystkie parametry które brałam pod uwagę. Gabarytówo jest tak malutki jaki Cybex czy Bugaboo? Niestety nie widziałam go w sklepach nigdzie
Cenowo tańszy od Cybex - w standardzie jest wyposażony w dodatki typu śpiwór, moskitiery czy to do dokupienia?
 
Dziewczyny, a jakie ubranka dla dziecka bierzecie do szpitala? Zgodnie z lista z mojego szpitala mam wziąć m.in. 3 pajace i 3 koszulki (pod te pajace) ale w rozmiarze 56 mam tego mało wiec uznałam ze wezmę bodziaki i tez powinno być ok 🙂
Hehe ... Bardzo fajna lista, bo w sumie to ja mam tylko 3 pajace i jedne spodenki z tych wierzeniach rzeczy. Mam też 3 szt body na krótki rekaw pod spod i 3 szt kaftaników .... I nic więcej.
Jak widzę listy po 5 szt to się zastanawiam " a może coś nie tak zrobiłam" 🤔😂 może jestem źle przygotowana
 
reklama
Hehe ... Bardzo fajna lista, bo w sumie to ja mam tylko 3 pajace i jedne spodenki z tych wierzeniach rzeczy. Mam też 3 szt body na krótki rekaw pod spod i 3 szt kaftaników .... I nic więcej.
Jak widzę listy po 5 szt to się zastanawiam " a może coś nie tak zrobiłam" 🤔😂 może jestem źle przygotowana
No właśnie na liście od mamyginekolog jest 5 bodziakow i 5 pajacy 🙈 ale stwierdziłam ze będę się trzymać listy ze szpitala, w końcu chyba wiedza co i jak 💁🏻‍♀️ Ja mam to szczęście, ze ze szpitala do domu mam 5 minut samochodem wiec przeszkoliłam małżonka co gdzie jest, wiec dowiezie w razie czego. Muszę się sama upominać ze nie lecę na księżyc na sto lat tylko jadę do szpitala na 2 - 3 dni, żeby nie spakować połowy dobytku 😁 ale książkę albo gazetę biorę 😂
 
Do góry