reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Możesz pić dużo herbaty z miodem lub sokiem z malin mnie to zawsze podnosi, ciepła wodę z cytryną. Pradawny sposób i pewnie bym się teraz tym leczyła, podgrzej mleko z czosnkiem. Trochę miodu i dodaj łyżkę masła. To masło łagodzi gardło. Gorzej brzmi niż smakuje, nie ma tragedii a pomaga.
 
reklama
Ja mam wpisane w kartę ciąży termin porodu 1 kwietnia 2020 a z Usg wychodzi 28 marca 2020 :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ale to dość bliskie terminy
 
Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Polecam sok z bzu czarnego ... dla mnie. Najlepszy sposób. Zamawiam wysyłkowo z Guciowa i tak leczymy się z rodzina od kliku latzawsze działa
 
Dzięki, byłam dzisiaj nie mogłam zejść z łóżka taki ból brzucha i pleców że nie mogłam się wyprostować. Poszłam i przeżyłam horror, położna nie mogła znalesc serca, już mi łzy leciały z oczu, kazała iść jeszcze do toalety wróciłam i znalazła odrazu, ale 3 minuty najgorsze jak jeździła po tym brzuchu i nic. Mam dzisiaj wolne i już spałam 4h, muszę coś zjeść bo głód obudził. Z dzidziusiem ok jeżeli będzie jakieś krwawienie lub dalej się utrzyma ból to mam wrócić I skieruja mnie do szpitala.
Kupie tak jak mowisz większy ten kombinezon, bo to nawet wyjść ma spacer czy coś a mrozy się do końca kwietnia utrzymują... A nie daj gdybysmy wracali że szpitala i któryś tunel zamknęli i czekasz zanim usuną przeszkodę, a zdarzają się takie rzeczy moja znajoma stała 8h.to w takim przypadku bym się wróciła i jakis hotel wynajela. Nie siedziała tyle z dzieckiem na mrozie.
Współczuję. Ja miałam zalatany weekend i w poniedziałek chodziłam po sklepach. We wtorek dostałam takiego bólu brzucha że byłam przerażona ale leżałam cały dzień i przedstawiał boleć stopniowo, a we wtorek już nie bolał. Mam nadzieję, że i u Ciebie przejdzie :)
 
Agunia domyślam się co czulas, dobrze że wszystko skończyło się happy endem. Moze poproś pracodawcę o inny zakres obowiązków żebyś troszkę lżej pracowała.

Anita to jest szansa na dziewczynkę, one takie wstydliwe nie chcą się pokazywać ;)Corka pokazała się nam dopiero na polowkowych a teraz już w15 tyg lekarz znalazł siusiaka :D
 
Agunia domyślam się co czulas, dobrze że wszystko skończyło się happy endem. Moze poproś pracodawcę o inny zakres obowiązków żebyś troszkę lżej pracowała.

Anita to jest szansa na dziewczynkę, one takie wstydliwe nie chcą się pokazywać ;)Corka pokazała się nam dopiero na polowkowych a teraz już w15 tyg lekarz znalazł siusiaka :D

Moja pani doktor Tez tak powoedziala :D ze chlopcy zazwyczaj wczesniej sie pokazuja, a dziewczynki uparte albo wstydliwe:D
Juz trudno poczekam do polowkowych:)
 
Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Też mnie łamie kościach. Podobnie ja Ty,sok z żurawiny, miodek z mniszka, sok malinowy,doraźnie apap. Oby szybko przeszło.zdrowka dla nas wszystkich, nie dajmy się wirusom
 
reklama
U mnie też wykazanie nóg w gorącej wodzie i skarpetki zawsze czynią cuda. Jeśli chodzi o czosnek zawsze takie kanapeczki były też bardzo zdrowotne, ale w ciąży ja np. Wczoraj zjadłam bo mnie cos łamie i czułam się z 2 godz. Okropnie, zalecam mi na żołądku aż ledwo zdążyłam do toalety i wszystko oddałam. Wie w ciąży ostrożnie jeśli macie problemy z zoladkiem.
@Anita1990 cieszę się że wszystko ok
 
Do góry