reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Trzymam kciuki za wszystkie badania .Ja też dziś byłam na USG z maluchem wszystko w porządku tętno 160 ale jest o 7 dni mniejszy niż wynika to z terminu miesiączki.Czy którejś z was maluszek też jest do tyłu ?
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie badania .Ja też dziś byłam na USG z maluchem wszystko w porządku tętno 160 ale jest o 7 dni mniejszy niż wynika to z terminu miesiączki.Czy którejś z was maluszek też jest do tyłu ?

Teraz nie ale w 1 ciąży miałam różnicy ponad 3tyg. Jeden lekarz mnie do szpitala nawet na czyszczenie wysyłał ja początku. Nie martw się tym. Mogłaś mieć nieregularne cykle
 
Następne :)
 

Załączniki

  • IMG_20190912_133629.jpg
    IMG_20190912_133629.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 78
  • IMG_20190912_133618.jpg
    IMG_20190912_133618.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 73
Ja robiłam wymaz w poprzedniej ciąży.
Lekarz pobierał wymaz i trzeba to było to zanieść do stacji Sanepidu.
Mnie to badanie robili w drugiej połowie ciąży, bliżej porodu.
To chyba gbs jak pod koniec ciąży
Też mam jutro, tyle że u mnie największy stres to krwiak.
Kciuki, żeby krwiak się wchlonal!



Moje jest o 3 dni do przodu niż sobie wyliczylam, przy czym u mnie to w ogóle szok, bo od lat mam regularne cykle 35 dni, czyli owu 21 dzień cyklu a w tym co zaszłam wychodziloby... Jakiś 11 dzień cyklu? [emoji6] Musiało mi się wszystko poprzestawiac
 
a robilyscie dziewczyny wymaz bakteriologiczny z pochwy w ciazy ?? lekarz mi ostatnio zrobil tak ot bo podobno trzeba... Nigdy wczesniej nie mialam zadnych problemow w tej kwestii nigdy nie mialam infekcji ani nic a tu bach wyszla mi jakas bakteria bardzo obfita (zero objawow uplawow swedzenia) i dostalam globulki dopochwowe na 8dni ... potem mam zrobic kontrolny wymaz czy pomoglo... okropne te globulki zolte i wielkie no i brudzą wszystko co popadnie :( ale podobno bakterie sa niebezpieczne przy porodzie i trzeba je wytepic wczesniej...
Pewnie bierzesz macmiror. One są właśnie takie duże i żółte.. brałam je w poprzedniej ciazy.

Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Herbata z cytryna, wymocz nogi w gorącej wodzie z solą, załóż skarpetki i do wyra się wygrzewac i dużo czosnku. Najlepiej jeść go z chlebkiem, bardzo drobno pokroić, chleb posmarować masłem, na to czosnek i trochę soli. Nie lubię czosnku ale ta kanpka mi wyjątkowo smakuje jak jestem chora i jem ja tonami

Podziwiam mamy, które tak szybko robią zakupy dla maluszka. Ale każda z nas jest inna. Ja będę coś ogarniać w styczniu dopiero, narazie się rozgladam;)
 
Teraz nie ale w 1 ciąży miałam różnicy ponad 3tyg. Jeden lekarz mnie do szpitala nawet na czyszczenie wysyłał ja początku. Nie martw się tym. Mogłaś mieć nieregularne cykle
Dzięki za słowa wsparcia na razie staram się nie martwić i czekam do następnego USG które będę mieć 27 września. Może owulacja mogła mi się przesunąć bo karmię piersią i mam nieregularne cykle
 
reklama
Agunia może zrób sobie wolne i odpocznij w domu, polez i zobaczysz jak nie będzie ustępować to jutro rano najwyżej pójdziesz do lekarza. Z ubranek to chyba kupiłbym na Twoim miejscu z tego co piszesz kombinezon w rozmuarze 62. Oni i tak jakoś inaczej mierzą dziecko po porodzie. Pamiętam jak urodziłam córcie i mówią 59 cm a ja już strach w oczach bo wszystkie ubranka miałam ze soba na 56 cm ale spokójnie jeszcze z miesiąc posłużyły

Powodzenia dziewczyny na prenatalnych
Dzięki, byłam dzisiaj nie mogłam zejść z łóżka taki ból brzucha i pleców że nie mogłam się wyprostować. Poszłam i przeżyłam horror, położna nie mogła znalesc serca, już mi łzy leciały z oczu, kazała iść jeszcze do toalety wróciłam i znalazła odrazu, ale 3 minuty najgorsze jak jeździła po tym brzuchu i nic. Mam dzisiaj wolne i już spałam 4h, muszę coś zjeść bo głód obudził. Z dzidziusiem ok jeżeli będzie jakieś krwawienie lub dalej się utrzyma ból to mam wrócić I skieruja mnie do szpitala.
Kupie tak jak mowisz większy ten kombinezon, bo to nawet wyjść ma spacer czy coś a mrozy się do końca kwietnia utrzymują... A nie daj gdybysmy wracali że szpitala i któryś tunel zamknęli i czekasz zanim usuną przeszkodę, a zdarzają się takie rzeczy moja znajoma stała 8h.to w takim przypadku bym się wróciła i jakis hotel wynajela. Nie siedziała tyle z dzieckiem na mrozie.
 
Do góry