reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Możesz pić dużo herbaty z miodem lub sokiem z malin mnie to zawsze podnosi, ciepła wodę z cytryną. Pradawny sposób i pewnie bym się teraz tym leczyła, podgrzej mleko z czosnkiem. Trochę miodu i dodaj łyżkę masła. To masło łagodzi gardło. Gorzej brzmi niż smakuje, nie ma tragedii a pomaga.
 
reklama
Ja mam wpisane w kartę ciąży termin porodu 1 kwietnia 2020 a z Usg wychodzi 28 marca 2020 :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ale to dość bliskie terminy
 
Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Polecam sok z bzu czarnego ... dla mnie. Najlepszy sposób. Zamawiam wysyłkowo z Guciowa i tak leczymy się z rodzina od kliku latzawsze działa
 
Dzięki, byłam dzisiaj nie mogłam zejść z łóżka taki ból brzucha i pleców że nie mogłam się wyprostować. Poszłam i przeżyłam horror, położna nie mogła znalesc serca, już mi łzy leciały z oczu, kazała iść jeszcze do toalety wróciłam i znalazła odrazu, ale 3 minuty najgorsze jak jeździła po tym brzuchu i nic. Mam dzisiaj wolne i już spałam 4h, muszę coś zjeść bo głód obudził. Z dzidziusiem ok jeżeli będzie jakieś krwawienie lub dalej się utrzyma ból to mam wrócić I skieruja mnie do szpitala.
Kupie tak jak mowisz większy ten kombinezon, bo to nawet wyjść ma spacer czy coś a mrozy się do końca kwietnia utrzymują... A nie daj gdybysmy wracali że szpitala i któryś tunel zamknęli i czekasz zanim usuną przeszkodę, a zdarzają się takie rzeczy moja znajoma stała 8h.to w takim przypadku bym się wróciła i jakis hotel wynajela. Nie siedziała tyle z dzieckiem na mrozie.
Współczuję. Ja miałam zalatany weekend i w poniedziałek chodziłam po sklepach. We wtorek dostałam takiego bólu brzucha że byłam przerażona ale leżałam cały dzień i przedstawiał boleć stopniowo, a we wtorek już nie bolał. Mam nadzieję, że i u Ciebie przejdzie :)
 
Agunia domyślam się co czulas, dobrze że wszystko skończyło się happy endem. Moze poproś pracodawcę o inny zakres obowiązków żebyś troszkę lżej pracowała.

Anita to jest szansa na dziewczynkę, one takie wstydliwe nie chcą się pokazywać ;)Corka pokazała się nam dopiero na polowkowych a teraz już w15 tyg lekarz znalazł siusiaka :D
 
Agunia domyślam się co czulas, dobrze że wszystko skończyło się happy endem. Moze poproś pracodawcę o inny zakres obowiązków żebyś troszkę lżej pracowała.

Anita to jest szansa na dziewczynkę, one takie wstydliwe nie chcą się pokazywać ;)Corka pokazała się nam dopiero na polowkowych a teraz już w15 tyg lekarz znalazł siusiaka :D

Moja pani doktor Tez tak powoedziala :D ze chlopcy zazwyczaj wczesniej sie pokazuja, a dziewczynki uparte albo wstydliwe:D
Juz trudno poczekam do polowkowych:)
 
Kochane dopadło mnie dość spore przeziebienie
Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby? Biore zurawine wit c pije sok z malin..lipy....tabsy na gardlo dla ciezarowek..oraz apap doraznie bo bardzo boli mnie glowa..Goraczki nie mam raczej oslabienie 36.5
Też mnie łamie kościach. Podobnie ja Ty,sok z żurawiny, miodek z mniszka, sok malinowy,doraźnie apap. Oby szybko przeszło.zdrowka dla nas wszystkich, nie dajmy się wirusom
 
reklama
U mnie też wykazanie nóg w gorącej wodzie i skarpetki zawsze czynią cuda. Jeśli chodzi o czosnek zawsze takie kanapeczki były też bardzo zdrowotne, ale w ciąży ja np. Wczoraj zjadłam bo mnie cos łamie i czułam się z 2 godz. Okropnie, zalecam mi na żołądku aż ledwo zdążyłam do toalety i wszystko oddałam. Wie w ciąży ostrożnie jeśli macie problemy z zoladkiem.
@Anita1990 cieszę się że wszystko ok
 
Do góry