reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny przejrzałam jakieś 17 stron wstecz wylapalam te dziewczyny (zdjęcie) ze nie są wpisane na liście, proszę dopiszcie tam swoje dane, nowe dziewczyny też proszę się d odpisywanie jeszcze będę szukać więcej.
Marcowe mamy 2020 - > lista marcowek tam jest link w pierwszym poście od Anity.

PS. Eve88 i Mmag18 widzę się się wpisalyscie, zrobiliście to w międzyczasie jak spisywalan stąd jesteście na liście, pozdrawiam ;)

Ps2. Dziewczyny którym sie nie udaje wpisać przez komórkę danych, napiszcie mi na priv to was dopisze.

Witam ja właśnie dziś się dopisałam bo dopiero dzisiaj odnalazłam listę

Dziewczyny czy Wam też twardnieje macica? Kurcze nie pamiętam jak to bylo w pierwszej ciąży, bo to już daawno temu było ale praktycznie kilka razy dziennie mam takie uczucie ucisku i za chwilę brzuch twardy jak kamień...po chwili wszystko wraca do normy. W pierwszej ciąży też mi sie tak napinała ale wydaje mi się, że to było dużo później po 20tc a nie w 14 prawie 15. Wizyta dopiero 16 września
 
reklama
Witam ja właśnie dziś się dopisałam bo dopiero dzisiaj odnalazłam listę

Dziewczyny czy Wam też twardnieje macica? Kurcze nie pamiętam jak to bylo w pierwszej ciąży, bo to już daawno temu było ale praktycznie kilka razy dziennie mam takie uczucie ucisku i za chwilę brzuch twardy jak kamień...po chwili wszystko wraca do normy. W pierwszej ciąży też mi sie tak napinała ale wydaje mi się, że to było dużo później po 20tc a nie w 14 prawie 15. Wizyta dopiero 16 września
Też tak mam, szczególnie wieczorem wydaje mi się że jak pochodzę za dużo, ale w ciągu dnia też się zdarza. Nie zamartwiam się tym wydaje mi się to naturalne.
 
Witam ja właśnie dziś się dopisałam bo dopiero dzisiaj odnalazłam listę

Dziewczyny czy Wam też twardnieje macica? Kurcze nie pamiętam jak to bylo w pierwszej ciąży, bo to już daawno temu było ale praktycznie kilka razy dziennie mam takie uczucie ucisku i za chwilę brzuch twardy jak kamień...po chwili wszystko wraca do normy. W pierwszej ciąży też mi sie tak napinała ale wydaje mi się, że to było dużo później po 20tc a nie w 14 prawie 15. Wizyta dopiero 16 września
Ja również pamiętam w poprzedniej ciąży że często mi się stawiał brzuszek ale nie pamiętam dokładnie od którego tygodnia. Dość bolesne uczucie ale zazwyczaj chwilowe.
 
Dziewczyny przejrzałam jakieś 17 stron wstecz wylapalam te dziewczyny (zdjęcie) ze nie są wpisane na liście, proszę dopiszcie tam swoje dane, nowe dziewczyny też proszę się d odpisywanie jeszcze będę szukać więcej.
Marcowe mamy 2020 - > lista marcowek tam jest link w pierwszym poście od Anity.

PS. Eve88 i Mmag18 widzę się się wpisalyscie, zrobiliście to w międzyczasie jak spisywalan stąd jesteście na liście, pozdrawiam ;)

Ps2. Dziewczyny którym sie nie udaje wpisać przez komórkę danych, napiszcie mi na priv to was dopisze.
Jak się dopisać?
 
reklama
Do góry