reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Melduję się po prenatalnym USG. Wszystko jest dobrze. Mam tylko do dziewczyn pytanie ile mialyscie DV PI (przepływy)? To miało byś istotne u mnie ale nie mogłam się już dopchac do mojego lekarza i nie wiem jakie są normy na necie też nic nie pisze
 
reklama
12 i 2 dni
 

Załączniki

  • IMG_20190906_123010.jpg
    IMG_20190906_123010.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 92
  • IMG_20190906_123010.jpg
    IMG_20190906_123010.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 98
  • IMG_20190906_122936.jpg
    IMG_20190906_122936.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 94
Dziewczyny,
odnośnie wyników badań moczu, wyszły mi bakterie i za wysokie pH. Wizytę u swojej gienkolog mam 17.09. Czy to nie za późno będzie na wizytę?:/
Kup Zaravit. 2 tabletki dziennie rano i wieczorem, to naturalna żurawina ja miałam fatalne wyniki po 2 tygodniach już idealne lekarz powiedział żebym brała caly czad bo zaszkodzić nie może :)
 
Dzisiaj w nocy spotkałam się z czymś nowym. Obudziłam się na prawym boku z bólem brzucha. Na plecach czy lewym boku wszystko ok, ale jak tylko próbowałam położyć się na prawym od razu ból. Też tak macie? Trochę mnie to zdziwiło, w końcu to dopiero 12 t.c. się rozpocznie.
 
Właśnie pomyślałam o soku z żurawiny. Może to będzie najlepsze rozwiązanie.

Na małą ilość bakteri sok z żurawiny jest dobry :) Nie miałam żadnych objawów infekcji zum, tylko w badaniu moczu - bakterie małą ilość i ph lekko ponad normę. Piłam sok z żurawiny, wyniki się poprawiły, nawet byłam w szoku, że tak szybko żurawina zakwasza mocz. Po tygodniu ph spadło o 1. Starałam się też pić w ogóle więcej wody żeby jak najlepiej przepłukać układ moczowy.
 
Dzisiaj w nocy spotkałam się z czymś nowym. Obudziłam się na prawym boku z bólem brzucha. Na plecach czy boku wszystko ok, ale jak tylko próbowałam położyć się na prawym od razu ból. Też tak macie? Trochę mnie to zdziwiło, w końcu to dopiero 12 t.c. się rozpocznie.
Ja podczas brania duphaston miałam straszne wyniki wątroby, brzuch wzdedy,ucisk i płytkie oddechu. Lezec nie mogłam na prawym boku . Nie musisz mieć tego samego problemu co ja ale to jedna z ewentualności.
 
Dziewczyny przejrzałam jakieś 17 stron wstecz wylapalam te dziewczyny (zdjęcie) ze nie są wpisane na liście, proszę dopiszcie tam swoje dane, nowe dziewczyny też proszę się d odpisywanie jeszcze będę szukać więcej.
Marcowe mamy 2020 - > lista marcowek tam jest link w pierwszym poście od Anity.

PS. Eve88 i Mmag18 widzę się się wpisalyscie, zrobiliście to w międzyczasie jak spisywalan stąd jesteście na liście, pozdrawiam ;)

Ps2. Dziewczyny którym sie nie udaje wpisać przez komórkę danych, napiszcie mi na priv to was dopisze.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190906-150704.jpg
    Screenshot_20190906-150704.jpg
    174,6 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przejrzałam jakieś 17 stron wstecz wylapalam te dziewczyny (zdjęcie) ze nie są wpisane na liście, proszę dopiszcie tam swoje dane, nowe dziewczyny też proszę się d odpisywanie jeszcze będę szukać więcej.
Marcowe mamy 2020 - > lista marcowek tam jest link w pierwszym poście od Anity.

PS. Eve88 i Mmag18 widzę się się wpisalyscie, zrobiliście to w międzyczasie jak spisywalan stąd jesteście na liście, pozdrawiam ;)
Mnie też nie ma ale nie potrafię [emoji6][emoji12]
 
reklama
Do góry