reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Polecam do tego czasu pić sok z żurawiny, ewentualnie lekarz później może zalecic urosept.
Można zadzwonić do lekarza czy trzeba przyspieszyć wizytę.
Właśnie pomyślałam o soku z żurawiny. Może to będzie najlepsze rozwiązanie.
Zrobie zdjecie..co mi ginekolog polecil kupic w aptece..nowosc ziolowa....naprawde mi pomogla..dla ciezarowek wlasnie
Myśle, że wezmę sok z żurawiny i zaczekam ten tydzień. W poprzednich badaniach tez miałam podobnie i lekarka nic nie dała, bo powiedziałam, że się nie podmyłam przed zebraniem moczu. Teraz też zrobiłam ten błąd :/ Powtórze badanie w przyszłym tygodniu i zbiorę próbkę tak jak trzeba. Nie chcę przesadnie panikować ani od razu brać leki.
 
reklama
U mnie już w 11 tygodniu było widać przez brzuch :) To w 13 tygodniu na pewno też bedzie widać :)
Super, dziękuję:)
Martwię się oby było dobrze, czasami zapominam tak jakby o ciąży bo czuję się bardzo dobrze i naczytałam się o sytuacjach kiedy serduszko przestaje bić, ale wiem że nie ma się co zamartwiać bez sensu a i czytać za dużo też nie dobrze a poza tym z objawów to piersi mnie bolą, są wrażliwe bardzo cały czas, też tak macie? Zastanawiam się czy to tak będzie przez całą ciążę czy przejdzie.
 
Zrobie zdjecie..co mi ginekolog polecil kupic w aptece..nowosc ziolowa....naprawde mi pomogla..dla ciezarowek wlasnie

Napisz proszę co to, też jestem ciekawa.

Ja nie chudnę. Mimo mdłości mam ochotę na wszystko co zobacze Może organizm chce nadrobić, bo ja bez ciąży to bardzo mało jadam.
 
Napisz proszę co to, też jestem ciekawa.

Ja nie chudnę. Mimo mdłości mam ochotę na wszystko co zobacze Może organizm chce nadrobić, bo ja bez ciąży to bardzo mało jadam.
Tez ten lek jest w tabletkach
Jak czulam dyskomfort przy pęcherzu po 1 dawce odrazu poprawa
 

Załączniki

  • 20190906_114320.jpg
    20190906_114320.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 57
Super, dziękuję:)
Martwię się oby było dobrze, czasami zapominam tak jakby o ciąży bo czuję się bardzo dobrze i naczytałam się o sytuacjach kiedy serduszko przestaje bić, ale wiem że nie ma się co zamartwiać bez sensu a i czytać za dużo też nie dobrze a poza tym z objawów to piersi mnie bolą, są wrażliwe bardzo cały czas, też tak macie? Zastanawiam się czy to tak będzie przez całą ciążę czy przejdzie.
Kochana moj gin mowi przy kazdej wizycie..nie czytaj w internetach:D
 
reklama
Do góry