reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Z tego co widze masz delilatnie ponizej normy wolne hcg I o 100% przekroczone bialko. Jednak taki wynik musi byc interpretowany z usg przez genetyka. Bo to sa tylko suche Dane, ktore trzeba wrzucic w algorytm. Ale wydaje mi sie, ze sa ok.
Ps. Wystarczy, ze ciaza bylaby starsza o 2dni I wyniki juz sa wtedy w normie wiec mysle, ze na spokojnie poczekaj na wynik zniorczy.
 
Nie wiem jak to interpretowac... a wizyta dopiero w sobote
Poczekaj do wizyty. Badania biochemii trzeba połączyć z paramatrami z usg i Wywiadem z Tobą. Jestem dziś świeżo po badaniu. Moje biochemia to wolne beta-hCG to 49,60 a PA-PAA 2,290 i prawdopodobieństwo mam niskie. Spokojnie lekarz wszystko wyjaśni.
 
Wszystko jest dobrze! :) badanie usg plus pa-paa dały bardzo niskie prawdopodobieństwo trisomii :) jestem bardzo szczęśliwa :)

Gratulacje :)
Tez bym juz chciala wiedziec a genetyk poszedl na urlop I wyniki najwczesniej we wtorek :( jak ja to wytrzymam... najwyzej zadzwonie jutro zeby mi podali to co juz jest, Tylko nie wiem czy beda chciec.
 
Poczekaj do wizyty. Badania biochemii trzeba połączyć z paramatrami z usg i Wywiadem z Tobą. Jestem dziś świeżo po badaniu. Moje biochemia to wolne beta-hCG to 49,60 a PA-PAA 2,290 i prawdopodobieństwo mam niskie. Spokojnie lekarz wszystko wyjaśni.
A w ktorym tygodniu mialas pobieraną krew do testu?
 
reklama
Gratulacje :)
Tez bym juz chciala wiedziec a genetyk poszedl na urlop I wyniki najwczesniej we wtorek :( jak ja to wytrzymam... najwyzej zadzwonie jutro zeby mi podali to co juz jest, Tylko nie wiem czy beda chciec.
Poczekaj spokojnie na wynik. Najlepiej porozmawiać z lekarzem i o wszystko dokładnie wypytać. Telefonicznie mogą nie udzielić informacji. Cierpliwość to podstawa choć wiem jak człowiek się denerwuje.
 
Do góry