reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A Ja bede czekac w sumie 2tyg... mialy byc wyniki jutro I na to sie nastawilam a tu mi mowia, ze urlop ma :(
Wiem, ze cierpliwosc ponad wszystko ale co kiedy ja tak barfzo sie boje?
 
Wszystko dobrze po prenatalnych. Maleństwo ma 5.69cm i przezierność 1.3. Serduszko 168 ;)
W sobotę mamy wesele szwagierki będzie okazja się pochwalić ☺
 

Załączniki

  • 20190828_152649.jpg
    20190828_152649.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 101
Arma a co mowil opowiadaj. Ile ma maluszek? Wiadomo płeć? Jakieś foto itp [emoji12]
Maluszek ma 47,9mm, FHR 172ud/min. Przeziernosc karku 1,20 mm. Płci nie znam ale bardzo liczę, że to dziewczynka. Podobno po FHR można przypuszczać? Jak jest powyżej 140 to dziewczynka :) moze ktoś by potwierdził z poprzednich ciąż? Na usg maluszek wkładał kciuka do ust ;)
 

Załączniki

  • 4B408CD1-9B65-41C7-AB06-8DBD6E967C30.jpeg
    4B408CD1-9B65-41C7-AB06-8DBD6E967C30.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 89
A Ja bede czekac w sumie 2tyg... mialy byc wyniki jutro I na to sie nastawilam a tu mi mowia, ze urlop ma :(
Wiem, ze cierpliwosc ponad wszystko ale co kiedy ja tak barfzo sie boje?
Każda z nas sie boi, ale musimy wytrzymać. Tutaj inaczej się nie da. Najlepiej założyć, ze wszystko jest dobrze. Dziwne, ze lekarz poszedł na urlop bez wyjaśnienia wyniku? Test Pa-paa i usg powinno nałożyć sie w tym samym dniu i podać pacjentce wynik. Usg juz było?
 
reklama
Każda z nas sie boi, ale musimy wytrzymać. Tutaj inaczej się nie da. Najlepiej założyć, ze wszystko jest dobrze. Dziwne, ze lekarz poszedł na urlop bez wyjaśnienia wyniku? Test Pa-paa i usg powinno nałożyć sie w tym samym dniu i podać pacjentce wynik. Usg juz było?

Tak usg mialam w czwartek I wtedy pobrali mi krew w tym samym dniu. I opis usg dostalam od razu a na wynik pappa czekam
 
Do góry