reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
właśnie poczułam co to jest być w ciąży. wymiotowałam i to tak konkretnie....dziś zaczęłam 2 trymestr- 14 tydz i oby tylko nie było tak, ze ja cały ten trymestr będę wymiotowała...pierwszy raz w ciąży mi się to zdarzyło,,,a czuję się lekka jak piórko..dobrze, że synek ma drzemkę, to nie widział tej akcji.....
 
właśnie poczułam co to jest być w ciąży. wymiotowałam i to tak konkretnie....dziś zaczęłam 2 trymestr- 14 tydz i oby tylko nie było tak, ze ja cały ten trymestr będę wymiotowała...pierwszy raz w ciąży mi się to zdarzyło,,,a czuję się lekka jak piórko..dobrze, że synek ma drzemkę, to nie widział tej akcji.....
Ponoc do 18 moga sie utrzymywac..mi sie wymioty skonczyly..czasem z rana...a tak mnie mdli i slaba jestem...choc czuje ze juz pomalu mi energia wraca bo moge juz wiecej rzeczy jeść:) trzymam kciuki by Ci szybko przeszlo:)
 
Dziewczyny jak interpretowac test PAPPA? Robilam w diagnostyce i tam sa jakby 3 przedzialy 5 centyl, mediana, 95 centyl. O co w tym chodzi?
 
reklama
Nie wiem jak to interpretowac... a wizyta dopiero w sobote
 

Załączniki

  • 20190828_090735.jpg
    20190828_090735.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 91
Do góry