reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a czy mierzycie ciśnienie? przez częste bóle głowy kupiłam ciśnieniomierz , badam od 2 dni i o ile ciśnienie mam niskie jak zresztą zawsze 90/60 o tyle myślalam ze moge kawke na to lekką przyjąć zeby glowa z powodu niskiego ciśnienia nie bolala ale mam za to bardzo wysoki puls bo 90. Google mówia ze w ciazy moze byc taki wysoki ale zeby nie pic kawy / coli... a ja jak śnięta ryba taką mam energie ze mnie ślimak by przegonił... jak u Was z ciśnieniem i przede wszystkim pulsem , tez taki wysoki ?? przed ciążą sporadycznie badalam i zwykle 70...
 
Dziewczyny co jaki czas powinno się robic badanie ogolne moczu i morfologie? Ja robiłam 5.sierpnia wszystkie wyniki prawidlowe a teraz znów mo dała ginekolog skierowanie.
w pierwszej ciąży wszystko było oki, morfologia w normie i mocz bez bakterii to robiłam co miesiąc - bo tak miałam, wizyty. teraz na razie też tak robię.
 
Dziewczyny a czy mierzycie ciśnienie? przez częste bóle głowy kupiłam ciśnieniomierz , badam od 2 dni i o ile ciśnienie mam niskie jak zresztą zawsze 90/60 o tyle myślalam ze moge kawke na to lekką przyjąć zeby glowa z powodu niskiego ciśnienia nie bolala ale mam za to bardzo wysoki puls bo 90. Google mówia i zwykle 70...

U mnie cisnienie niskie a puls 107 ostatnio jak mierzylam. Ale ja tak mam, ze puls wysoki. Kawa na cisnienie mi nie pomaga. Probuje przezyc:)

Ja odchodze od zmyslow czekajac na wynik Pappa, moj maz mowi, ze powinien mi tel zabrac to przynajmniej bym glupot w necie nie czytala bo wg niego na 100% jest dobrze. Ja tez czuje, ze jest dobrze a mimo to panikuje :(
 
Dziewczyny, chyba kupię sobie te środki czystości, żeby moc samej sprzątać wszystko. Bo teraz mąż wszystko robi ze względu na chemię/detergenty no i mój przymus leżenia. Ale jak będę mogła chodzić to chętnie sama będę sprzątać. Chyba te naturalne będą ok.
 

Załączniki

  • A978DB8C-7BF5-4CD8-93DE-821A367695B1.jpeg
    A978DB8C-7BF5-4CD8-93DE-821A367695B1.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 64
U mnie cisnienie niskie a puls 107 ostatnio jak mierzylam. Ale ja tak mam, ze puls wysoki. Kawa na cisnienie mi nie pomaga. Probuje przezyc:)

Ja odchodze od zmyslow czekajac na wynik Pappa, moj maz mowi, ze powinien mi tel zabrac to przynajmniej bym glupot w necie nie czytala bo wg niego na 100% jest dobrze. Ja tez czuje, ze jest dobrze a mimo to panikuje :(
Ja mialam ostatnio 86/50wlanelo by sie koniaczkiem ale no teraz trzeba sie przemeczyc..od kawy mnie odrzucilo....ale jakos zyje:D
 
reklama
Do góry