reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A z którego to tygodnia zdjęcie, bo już takie duże Bobo, chyba ciężko stwierdzić [emoji6]
Ja wrzuciłam zdjęcie na grupę na fb, na której dziewczyny po podpowiadają i narazie same głosy na dziolche [emoji3] z trzecim chłopem to mnie mąż z domu wyrzuci [emoji23]
Ok, przyznaje, w pierwszej ciazy mialam usg w skonczonym 8 tygodniu :)

Mozesz wrzucic swoje zdjecie?
 
No ja też wcześniej miałam od 8-9tc [emoji6]
To jest z końcówki 7 i ewidentnie na jedną stronę ciągnie [emoji3]
IMG_20190814_153909.jpeg
 
My chcemy ruszać z budowa na kwiecień/maj, chociaż nie wyobrażam sobie budowy z miesięcznym dzieckiem :D
Wy to już z górki :)

Oj kochana jeszcze dużo pracy ale my bez kredytu i buduje mój mąż z moim tatą także ekipa tylko na dach i okna :) garaż już płytami zakryty i wylali podłogę w listopadzie zakryjeny płytami cały dom. A na wakacje planujemy dach z oknami. Maluszek nie wiem kiedy się urodzi to i tak na święta planuje córce urodziny zrobić 9 latek skończy bo to tak wypadnie na święta :)
 
Już wszyscy poinformowaliście rodzine o ciąży ? My jeszcze nie ‍♀
u mnie tylko wiedzą:ja, mąż, moi rodzi ce i brat. teściowie nie wiedzą, a mieszkają na dole w jednym domu. dziś późnym wieczorem mam prenatalne to potem może powiemy, nie wiem, zobaczymy. a ile u Was kosztują prenatalne?już któraś robiła???
 
reklama
U mnie wiedza wszyscy od praktycznie samego początku.
Koszt prenatalnych to jakieś 500xl usg +pappa ja robię z projektu i mam za darmo. Idę w czwartek.
 
Do góry