reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No ja też wcześniej miałam od 8-9tc [emoji6]
To jest z końcówki 7 i ewidentnie na jedną stronę ciągnie [emoji3]Zobacz załącznik 1012060
Teraz to juz nam metlik w glowie :) czy to zdjecie to lustrzane odbicie czy faktyczny obraz? Na moim usg wychodzi, ze dzidzia jest z lewej strony, ale przyjelam, ze to lustrzane odbicie czyli w rzeczywistosci jest z prawej.
20190806_144316.jpg


Można prosić zdjęcia łóżeczka obok ?:)
Jasne! Takie znalazlam na telefonie. Daj znac czy podeslac wiecej. Mozna zamowic rozna dlugosc lozka i wysokosc barierek.
20190808_132324.jpg

Już wszyscy poinformowaliście rodzine o ciąży ? My jeszcze nie ‍♀️
U nas tylko tesciowa, moja przyjaciolka, meza kolega i dwie osoby z pracy. Lece do PL w przyszlym tygodniu, zeby powiedziec rodzinie. To bedzie koncowka 10 tygodnia.
 
reklama
Teraz to juz nam metlik w glowie :) czy to zdjecie to lustrzane odbicie czy faktyczny obraz? Na moim usg wychodzi, ze dzidzia jest z lewej strony, ale przyjelam, ze to lustrzane odbicie czyli w rzeczywistosci jest z prawej.
Zobacz załącznik 1012065


Jasne! Takie znalazlam na telefonie. Daj znac czy podeslac wiecej. Mozna zamowic rozna dlugosc lozka i wysokosc barierek.
Zobacz załącznik 1012067

U nas tylko tesciowa, moja przyjaciolka, meza kolega i dwie osoby z pracy. Lece do PL w przyszlym tygodniu, zeby powiedziec rodzinie. To bedzie koncowka 10 tygodnia.
Wczoraj się naogladalam tyłu zdjęć na grupie i wszystkie dzieci z tej strony były na dziewczynkę [emoji3]
Ale to dopochwowe badanie nie lustrzane tylko od dołu [emoji6]
Więc wydaje mi się że u Ciebie też się dziolcha szykuje [emoji6]
 
Możesz podesłać link do tych łóżeczek? Starszakowi bym kupiła :)
Tu jest ich strona:
I fb:

Bardzo polecam, bo dlugo szukalam takiego lozka i jestem zadowolona z jakosci. Jedyny minus to czas oczekiwania. Z tego co zrozumialam, to jest biznes rodzinny i srednia radza sobie z iloscia zamowien. Ja czekalam na lozko 2.5 miesiaca od zlozenia zamowienia.

Wczoraj się naogladalam tyłu zdjęć na grupie i wszystkie dzieci z tej strony były na dziewczynkę [emoji3]
Ale to dopochwowe badanie nie lustrzane tylko od dołu [emoji6]
Więc wydaje mi się że u Ciebie też się dziolcha szykuje [emoji6]
Mam nadzieje ;) dowiemy sie za kilka tygodni czy nasi mezowie sa zdolni do splodzenia corek :D
 
Oj kochana jeszcze dużo pracy ale my bez kredytu i buduje mój mąż z moim tatą także ekipa tylko na dach i okna :) garaż już płytami zakryty i wylali podłogę w listopadzie zakryjeny płytami cały dom. A na wakacje planujemy dach z oknami. Maluszek nie wiem kiedy się urodzi to i tak na święta planuje córce urodziny zrobić 9 latek skończy bo to tak wypadnie na święta :)
Jaki projekt macie? Ja Decyma 11, ale powiększamy go trochę. Ja mam nadzieje, ze się w rok uwiniemy ze wszystkim. My niestety z kredytem, ale koszty mnie przerażają. Ceny we Wrocławiu są kosmiczne...
 
Jaki projekt macie? Ja Decyma 11, ale powiększamy go trochę. Ja mam nadzieje, ze się w rok uwiniemy ze wszystkim. My niestety z kredytem, ale koszty mnie przerażają. Ceny we Wrocławiu są kosmiczne...

My mamy magnolia wersja B z gazem pojedynczym zmieniłam tylko dół Góra bez zmian i tak stawiamy obok pomieszczenie gospodarcze z dwustanowiskowym garażem i na narzędzia żeby tam trzymać. Mamy 20 arów także planuje domek dla dzieci postawić :)
 
Zaczęłam sobie robić screeny z tego co używałam przy córce :) i patrzcie jakie body znalazłam mega
 

Załączniki

  • LOVELA-ZESTAW-Wyprawka-DLA-NIEMOWLAKA-MIX-HIPOALER.jpeg
    LOVELA-ZESTAW-Wyprawka-DLA-NIEMOWLAKA-MIX-HIPOALER.jpeg
    31 KB · Wyświetleń: 61
  • Screenshot_20190820-131213.jpg
    Screenshot_20190820-131213.jpg
    144,2 KB · Wyświetleń: 58
  • Screenshot_20190820-131305.jpg
    Screenshot_20190820-131305.jpg
    156 KB · Wyświetleń: 55
  • Screenshot_20190820-131839.jpg
    Screenshot_20190820-131839.jpg
    208,1 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20190820-132804.jpg
    Screenshot_20190820-132804.jpg
    131,7 KB · Wyświetleń: 67
A jak Wasze nastroje? jeju ja to sama siebie nie poznaje... w ciąży z synkiem byłam radosna, zadowolona i w ogóle, a teraz szok: mam jakiś zły nastrój, smutny się zdarza, prawdziwa mieszanka wybuchowa. może to na córkę takie fochy:)
 
reklama
A jak Wasze nastroje? jeju ja to sama siebie nie poznaje... w ciąży z synkiem byłam radosna, zadowolona i w ogóle, a teraz szok: mam jakiś zły nastrój, smutny się zdarza, prawdziwa mieszanka wybuchowa. może to na córkę takie fochy:)
Tak samo. Najszczeslisza jestem w domu, na kanapie,jak leze i jak nic mnie nie boli a maz usluguje hahahahah.W pracy nawet mi sie palcem kiwnac nie chce. Tylko bym sobie chlipala. Na jedzenie mam obrzydzenie ale jak dlugo nie zjem to malo nie zemdleje tak sie zle czuje. Na nic nie mam ochoty, tylko narzekac mi sie chce.
 
Do góry