reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja we wrześniu zrobie listę wszystkiego co potrzebuje dla mnie, dla dziecka i od października będę stopniowo kupować. Maskara ile tego wszystkiego jest.... ze sto pozycji będzie jak nic :D będziecie robić listę? To moje pierwsze dziecko, wiec nie mam niczego.


Ja zaczynam od zera bo mam wszystko dla 8 latki haha pełno ksiazek :) jedyny plus że zbiera maskotki to mamy z głowy bo mam ich pełno

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Cos takiego. Ja też nie mam żadnego doświadczenia, to pierwsza ciąża. Jedynym plusem jest to że moje przyjaciółki urodziły dzieciaczki w tamtym roku więc je podpytuje co i jak;) (Tak im sie fajnie trafilo ze 4 urodziły dzieciaczki jedna po drugiej;p)
Nie pamiętam już ale ceny sa baaardzo zróżnicowane jak wpiszesz sobie w wyszukiwarke fotel uszak to wyskocza przeróżne wzory i ceny:p
 
Ja we wrześniu zrobie listę wszystkiego co potrzebuje dla mnie, dla dziecka i od października będę stopniowo kupować. Maskara ile tego wszystkiego jest.... ze sto pozycji będzie jak nic :D będziecie robić listę? To moje pierwsze dziecko, wiec nie mam niczego.
Ja tez mam plan robic taka listę i wlasnie powolutku kupować wszystko żeby tez tak nie odczuć jednorazowo tego wydatku tym bardziej, że jeszcze wesele w przyszłym roku wiec kumulacja wydatków;)
 
Milii juz Ci wysylam :)

Wozek cybex priam 2.0 kolor autumn gold
https://**********/cybex-priam-woze...MIzt-4me-Q5AIVwueaCh1nfQeDEAQYAiABEgLDevD_BwE

Fotelik cybex cloud I size z


Lozeczko :)

Butelki, podgrzewacz, niania z monitoren oddechu, sterylizator to wszystko kupuje tommy tipe

Do lozeczka niczego nie kupuje tylko kocyk od mamyginekolog I z le pampuch.
 
@Kamsi ja mam 5l I tsz wszystko nowe Musze kupic bo nie planowalam 2 dziecka 5lat temu :) I wszystko sprzedalam zostaly tylko ubranka ale pewnie I tak wieksozsc nowych kupie
 
Milii juz Ci wysylam :)

Wozek cybex priam 2.0 kolor autumn gold

Fotelik cybex cloud I size z


Lozeczko :)

Butelki, podgrzewacz, niania z monitoren oddechu, sterylizator to wszystko kupuje tommy tipe

Do lozeczka niczego nie kupuje tylko kocyk od mamyginekolog I z le pampuch.


Super ten fotelik łóżeczko podobne patrzyłam :)

Nie działa ten link z wózkiem
 
reklama
Ten wozek jest bardzo stabilny a kola ma na kazdy teren. Minus jest dosc ciezki bo 12kg wiec jakby musiala nosic to Moze Ci byc ciezko. Ja nie bede nosic mieszkamy na wsi w domku:)
 
Do góry