reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ten wozek jest bardzo stabilny a kola ma na kazdy teren. Minus jest dosc ciezki bo 12kg wiec jakby musiala nosic to Moze Ci byc ciezko. Ja nie bede nosic mieszkamy na wsi w domku:)

My się przeniesiemy gdzieś za 2-3 lata wtedy na pewno będziemy chcieli jeszcze jedno maleństwo także to już tam wtedy nie będzie problemu :) chodzi mi właśnie by teraz przetrwać bo to codziennie córkę do szkoły zaraz się nauki zaczną także tez spacerkiem do Kościoła także musi być lekki bo to codziennie z drugiego piętra znosić bo mąż to co dwa miesiące jest...
 
reklama
Ja we wrześniu zrobie listę wszystkiego co potrzebuje dla mnie, dla dziecka i od października będę stopniowo kupować. Maskara ile tego wszystkiego jest.... ze sto pozycji będzie jak nic :D będziecie robić listę? To moje pierwsze dziecko, wiec nie mam niczego.
ja mam prawie wszystko po synku, więc mało musze kupić, ale są rzeczy must have, ale i też takie które były zbędne. Laktator u mnie numer jeden- bo KPI rok czasu i laktator to mój niezbędnik. Przydał się bardzo przewijak na łóżeczku mieliśmy. A np. pieluszki tetrowe miałam 20 sztuk, a zużyłam 3 sztuki, jakoś synek nie brudził się, nie ulewał i mało używałam.
 
A który u Ciebie tydzień?
A jaki wózek kupiłaś jest może bardzo lekki szukam i nie mogę znaleźć będę musiała sama go znosić z drugiego piętra.

My jesteśmy w trakcie budowy na wakacje dach okna do piero także muszę jakoś kącik w salonie na razie dla maluszka bo o przeprowadzce to pewnie mowa do piero po Komuni córki.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
My chcemy ruszać z budowa na kwiecień/maj, chociaż nie wyobrażam sobie budowy z miesięcznym dzieckiem :D
Wy to już z górki :)
 
Ja też mało co będę musiała kupować, bo jest pełno małych dzieciaczków w rodzinie i już wszyscy zapowiadają, że wszystko dostanę. :)
 
My mieliśmy w tym roku zaczynać rozbudowę domu ale ze względu na ciąże wstrzymamy się na 2/3 lata na razie zmieścimy się w tym co mamy :) nie chce się pakować z noworodkiem w budowę wole jak będzie starsze
 
Co do foteli to ja kupilam dwa z ikei i jestem zadowolona. Jeden stoi w pokoju synka.

20190820_102714.jpg

20190820_102706.jpg


Znalazlam tez fajna firme, ktora robi drewniane lozka na zamowienia. Nazywaja sie scandi room i robia lozeczka od tych najmniejszych do 180cm. Jesli ktos lubi taki styl to polecam :)
 
A słyszałeście o metodzie ramzi określania płci na podstawie zdjęć usg z 6-8tc? :D dla niektórych kolejna bujda ale mi daje kolejną nadzieję że tym razem dziolche ustrzelilismy [emoji12]
Potem na podstawie zdjęć z okolic 12 tc i położenia wyrostka niby niemal 100% można określić.
Kochana odebralas mi nadzieje :) przejrzalam zdjecia usg z pierwszej ciazy i widac, ze dzidzia jest po lewej stronie:
20190820_112425.jpg

W tej ciazy wyglada to tak samo. Juz nawet pozalilam sie mezowi, ze kolejny siurek sie szykuje.
Jaka cena tych foteli? Chyba tez kupię, chociaż nie będę karmić wiec nie wiem czy ma sens
Sorki, to nie ikea tylko jysk. Ja placilam w euro i mieli wtedy super znizke, wiec na polskie wyszloby ok. 1000. Nigdy w nim nie karmilam, ale jak synek nie moze zasnac albo w nocy sie budzi to moge sobie w nim posiedziec :)


Maja tez inne fajne:


A z ikei zawsze podobal mi sie ten:
 
reklama
Kochana odebralas mi nadzieje :) przejrzalam zdjecia usg z pierwszej ciazy i widac, ze dzidzia jest po lewej stronie:
Zobacz załącznik 1012022
W tej ciazy wyglada to tak samo. Juz nawet pozalilam sie mezowi, ze kolejny siurek sie szykuje.

Sorki, to nie ikea tylko jysk. Ja placilam w euro i mieli wtedy super znizke, wiec na polskie wyszloby ok. 1000. Nigdy w nim nie karmilam, ale jak synek nie moze zasnac albo w nocy sie budzi to moge sobie w nim posiedziec :)


Maja tez inne fajne:


A z ikei zawsze podobal mi sie ten:
A z którego to tygodnia zdjęcie, bo już takie duże Bobo, chyba ciężko stwierdzić [emoji6]
Ja wrzuciłam zdjęcie na grupę na fb, na której dziewczyny po podpowiadają i narazie same głosy na dziolche [emoji3] z trzecim chłopem to mnie mąż z domu wyrzuci [emoji23]
 
Do góry