reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja mam huśtawki nastrojów popadam z euforii w depresje. Ogólnie złe się czuje, głowa mnie boli, brzuch pobolewa od czasu do czasu czuje się niespokojna. Twarz mam jak pizza :( płakać mi się chce. Nie umiem się wyspać ogólnie tylko bym narzekała. Oczywiście innym mówię, ze jest super...
 
reklama
A to mój brzusio. 10+1 tygodni. Wczoraj mile zaskoczyła się w tesco. Jakoś nie lubię tych samoobsługowych kas, tym bardziej że kupowałam 2 bluzki,więc stanęłam w mega kolejce bo byla otwarta jedna kasa. I Pani z samoobslugowej kasy zaczęła krzyczeć do mnie, że Pani w ciazy z tym koszykiem ma.do niej przyjść. Wzięła ode mnie koszyk, skasowala mi produkty a ja przylozylam tylko kartę do czytnika hehe. Powiem Wam, że miło mi się zrobiło.
 

Załączniki

  • 20190820_135055.jpg
    20190820_135055.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 108
Byłam na wizycie. Miałyście rację. Dzisiaj maluch ma 1,66 cm więc wyprzedził nawet termin OM. Bałam się okrutnie wizyty... Ciężko mi z tymi lękami, teraz się zastanawiam czy usg praktycznie co kilka dni (wiem, że kilkunastosekundowe) nie zaszkodziło...
 
A słyszałeście o metodzie ramzi określania płci na podstawie zdjęć usg z 6-8tc? :D dla niektórych kolejna bujda ale mi daje kolejną nadzieję że tym razem dziolche ustrzelilismy [emoji12]
Potem na podstawie zdjęć z okolic 12 tc i położenia wyrostka niby niemal 100% można określić.
Napisz proszę coś więcej o tej metodzie z usg 6-8 tydzień? Jak to sprawdzić? Również porównała bym sobie [emoji6]
 
reklama
Teraz to juz nam metlik w glowie :) czy to zdjecie to lustrzane odbicie czy faktyczny obraz? Na moim usg wychodzi, ze dzidzia jest z lewej strony, ale przyjelam, ze to lustrzane odbicie czyli w rzeczywistosci jest z prawej.
Zobacz załącznik 1012065


Jasne! Takie znalazlam na telefonie. Daj znac czy podeslac wiecej. Mozna zamowic rozna dlugosc lozka i wysokosc barierek.
Zobacz załącznik 1012067

U nas tylko tesciowa, moja przyjaciolka, meza kolega i dwie osoby z pracy. Lece do PL w przyszlym tygodniu, zeby powiedziec rodzinie. To bedzie koncowka 10 tygodnia.
Co do łóżka super jest już dawno mi się podobały i tak sobie dziś pomyślałam że mój sąsiad robi takie domki z drzewa do ogródków, szopy i budy itp więc myślę że nie problem dla niego byłoby coś takiego dam mu pomysł na nowy biznes będę jego pierwsza klientka [emoji4]
 
Do góry