reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

Słuchaj gdyby nawet ktoś nie szedł na l4 tp też patrzą krzywo patrzą na kobiety w ciąży chcąc nie chcąc idziesz na macierzyński na rok, więc dla pracodawcy bez różnicy czy rok czy 20 miesięcy, plus po macierzyńskim możesz. Pracować krócej bo karmisz lub w każdej chwili możesz

Nie zgodzę się bo na początku ciąży przecież pracuje się jak normalny pracownik. Ale u mnie jest znaczenie ile mnie nie ma. Mało tego ja się zastanawiam czy macierzyńskiego nie skrócić. Ale dla mnie mona praca jest mega ważna, chce do niej wrócić i chce mieć dobre pieniądze na macierzyńskim.
Ale każdy ma inaczej. Inne będą wolały być w domu. Dla mnie osobiście to bez sensu ale jeśli ktoś tak chce to ok. Każdy z nad jest po prostu inny. Mało tego ja jaki pracodawca bym nie przedłużyła umowy osobie która zaraz po teście poszłaby na l4 ale ja to ja. Ty to Ty a inna dziewczyna to inna dziewczyna. Każda z nad ma prawo do swojego zdania i zrobi na co ma ochotę.
 
reklama
Bedemama! Cudownie się czytało to co napisałaś :) aż mi się łezka w oku zakręciła ;) teściowa anioł!
Moja tez nie jest zła ale do anioła jej dużo brakuje
emoji23.png
emoji23.png

My mieszkamy z moja mama i nie chcemy budować. Szkoda nam kasy wolimy zwiedzać świat. Mamy całe piętro na ten moment kuchnie z salonem łazienkę i 2 pokoje za dwa lata podnosimy dom ale nic więcej ;)
My bardzo podobnie ale na dole teściowa i teść oraz szwagierka :) my na górze. Teraz jeszcze nie przeprowadzenia tam czekam na ostatnie prace remontowe. A do tej pory juz rok na parterze razem i nie jest źle wiadomo każdy ma lepszy i gorszy dzień, ale wtedy wiemy ze się do siebie nie odważy i nikt nikomu nie robi z tego powodu awantury :)
 
Bedemama! Cudownie się czytało to co napisałaś :) aż mi się łezka w oku zakręciła ;) teściowa anioł!
Moja tez nie jest zła ale do anioła jej dużo brakuje
emoji23.png
emoji23.png

My mieszkamy z moja mama i nie chcemy budować. Szkoda nam kasy wolimy zwiedzać świat. Mamy całe piętro na ten moment kuchnie z salonem łazienkę i 2 pokoje za dwa lata podnosimy dom ale nic więcej ;)
My bardzo podobnie ale na dole teściowa i teść oraz szwagierka :) my na górze. Teraz jeszcze nie przeprowadzenia tam czekam na ostatnie prace remontowe. A do tej pory juz rok na parterze razem i nie jest źle wiadomo każdy ma lepszy i gorszy dzień, ale wtedy wiemy ze się do siebie nie odważy i nikt nikomu nie robi z tego powodu awantury :)
 
@Renfrii
Ja 8 lat pracuje w szkole i nie siedzialam nigdy przy biurku.. :D biegasz jak szalona miedzy dziecmi od lawki do lawki.. pomagasz.. wskazujesz.. tlumaczysz.. nie ma siedzenia w tej pracy. No ale to temat na inny watek, bo to sa wlasnie mity o pracy nauczyciela.. rownie dobrze moglabym powiedziec ze praca w korporacji jest banalna bo siedzisz przy komputerze.. a wiadomo ze dopoki samemu sie nie doswiadczy to niewiele mozna powiedziec na dany temat:) a oceniac jest bardzo latwo.
Kochana nie chciałam nikogo oceniać, moja teściowa jest polonistką i z jej opowieści to ona ma na wszystko czas w szkole :D Chodziło mi jedynie o to, że każda praca jest inna i każdy ma prawo zdecydować sam za siebie czy chce już od początku iść na l4 czy woli dalej pracować. I nie powinno się w ogóle komentować cudzych wyborów, bo nikt nie jest w czyjejś skórze i nie wiem jak jest w czyjejś pracy.
 
Kochana nie chciałam nikogo oceniać, moja teściowa jest polonistką i z jej opowieści to ona ma na wszystko czas w szkole :D Chodziło mi jedynie o to, że każda praca jest inna i każdy ma prawo zdecydować sam za siebie czy chce już od początku iść na l4 czy woli dalej pracować. I nie powinno się w ogóle komentować cudzych wyborów, bo nikt nie jest w czyjejś skórze i nie wiem jak jest w czyjejś pracy.

Zazdroszczę jej tego... ja nie mam czasu iść sikać [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. OM miałam 27 czerwca, cykle mam krótkie ok. 27 dni. Wczoraj byłam 5t6d wieczorem na usg - jest zarodek z sercem wielkość 0,31 cm. Czy to nie za dużo? Termin na pierwszsj wizycie miałam na 4.04 po wczorajszym przesunięty wcześniej..
Inofs, ja również miałam wczoraj wizytę i OM miałam 27 czerwca ,tyle ,że cykle miałam krótkie około 24 dni. Z USG wyszło,że to 6t2d , serduszko biło i zarodek miał 0,55 cm.
1,5 tygodnia temu na USG widać było,że odkleja mi się kosmówka , wczoraj już nic nie było widać , krwiaczek się wchłonął.
 
Do góry