reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Słuchaj gdyby nawet ktoś nie szedł na l4 tp też patrzą krzywo patrzą na kobiety w ciąży chcąc nie chcąc idziesz na macierzyński na rok, więc dla pracodawcy bez różnicy czy rok czy 20 miesięcy, plus po macierzyńskim możesz. Pracować krócej bo karmisz lub w każdej chwili możesz

Nie zgodzę się bo na początku ciąży przecież pracuje się jak normalny pracownik. Ale u mnie jest znaczenie ile mnie nie ma. Mało tego ja się zastanawiam czy macierzyńskiego nie skrócić. Ale dla mnie mona praca jest mega ważna, chce do niej wrócić i chce mieć dobre pieniądze na macierzyńskim.
Ale każdy ma inaczej. Inne będą wolały być w domu. Dla mnie osobiście to bez sensu ale jeśli ktoś tak chce to ok. Każdy z nad jest po prostu inny. Mało tego ja jaki pracodawca bym nie przedłużyła umowy osobie która zaraz po teście poszłaby na l4 ale ja to ja. Ty to Ty a inna dziewczyna to inna dziewczyna. Każda z nad ma prawo do swojego zdania i zrobi na co ma ochotę.
 
reklama
Bedemama! Cudownie się czytało to co napisałaś :) aż mi się łezka w oku zakręciła ;) teściowa anioł!
Moja tez nie jest zła ale do anioła jej dużo brakuje
emoji23.png
emoji23.png

My mieszkamy z moja mama i nie chcemy budować. Szkoda nam kasy wolimy zwiedzać świat. Mamy całe piętro na ten moment kuchnie z salonem łazienkę i 2 pokoje za dwa lata podnosimy dom ale nic więcej ;)
My bardzo podobnie ale na dole teściowa i teść oraz szwagierka :) my na górze. Teraz jeszcze nie przeprowadzenia tam czekam na ostatnie prace remontowe. A do tej pory juz rok na parterze razem i nie jest źle wiadomo każdy ma lepszy i gorszy dzień, ale wtedy wiemy ze się do siebie nie odważy i nikt nikomu nie robi z tego powodu awantury :)
 
Bedemama! Cudownie się czytało to co napisałaś :) aż mi się łezka w oku zakręciła ;) teściowa anioł!
Moja tez nie jest zła ale do anioła jej dużo brakuje
emoji23.png
emoji23.png

My mieszkamy z moja mama i nie chcemy budować. Szkoda nam kasy wolimy zwiedzać świat. Mamy całe piętro na ten moment kuchnie z salonem łazienkę i 2 pokoje za dwa lata podnosimy dom ale nic więcej ;)
My bardzo podobnie ale na dole teściowa i teść oraz szwagierka :) my na górze. Teraz jeszcze nie przeprowadzenia tam czekam na ostatnie prace remontowe. A do tej pory juz rok na parterze razem i nie jest źle wiadomo każdy ma lepszy i gorszy dzień, ale wtedy wiemy ze się do siebie nie odważy i nikt nikomu nie robi z tego powodu awantury :)
 
@Renfrii
Ja 8 lat pracuje w szkole i nie siedzialam nigdy przy biurku.. :D biegasz jak szalona miedzy dziecmi od lawki do lawki.. pomagasz.. wskazujesz.. tlumaczysz.. nie ma siedzenia w tej pracy. No ale to temat na inny watek, bo to sa wlasnie mity o pracy nauczyciela.. rownie dobrze moglabym powiedziec ze praca w korporacji jest banalna bo siedzisz przy komputerze.. a wiadomo ze dopoki samemu sie nie doswiadczy to niewiele mozna powiedziec na dany temat:) a oceniac jest bardzo latwo.
Kochana nie chciałam nikogo oceniać, moja teściowa jest polonistką i z jej opowieści to ona ma na wszystko czas w szkole :D Chodziło mi jedynie o to, że każda praca jest inna i każdy ma prawo zdecydować sam za siebie czy chce już od początku iść na l4 czy woli dalej pracować. I nie powinno się w ogóle komentować cudzych wyborów, bo nikt nie jest w czyjejś skórze i nie wiem jak jest w czyjejś pracy.
 
Kochana nie chciałam nikogo oceniać, moja teściowa jest polonistką i z jej opowieści to ona ma na wszystko czas w szkole :D Chodziło mi jedynie o to, że każda praca jest inna i każdy ma prawo zdecydować sam za siebie czy chce już od początku iść na l4 czy woli dalej pracować. I nie powinno się w ogóle komentować cudzych wyborów, bo nikt nie jest w czyjejś skórze i nie wiem jak jest w czyjejś pracy.

Zazdroszczę jej tego... ja nie mam czasu iść sikać [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie. OM miałam 27 czerwca, cykle mam krótkie ok. 27 dni. Wczoraj byłam 5t6d wieczorem na usg - jest zarodek z sercem wielkość 0,31 cm. Czy to nie za dużo? Termin na pierwszsj wizycie miałam na 4.04 po wczorajszym przesunięty wcześniej..
Inofs, ja również miałam wczoraj wizytę i OM miałam 27 czerwca ,tyle ,że cykle miałam krótkie około 24 dni. Z USG wyszło,że to 6t2d , serduszko biło i zarodek miał 0,55 cm.
1,5 tygodnia temu na USG widać było,że odkleja mi się kosmówka , wczoraj już nic nie było widać , krwiaczek się wchłonął.
 
Do góry