reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020


Tez przez krwiaka tyle lezalas? Masakra... jak tu ogarnąć zakupy, szkole rodzenia itp jak trzeba leżeć... :(
[/QUOTE]
Niee, ja leżałam przez skracajaca się szyjke :( teraz nie wiem jak sobie dam radę jak znowu mi się będzie skracać, bo mam jedno dziecko i nie będę mogła ciągle leżeć..
 
reklama
Bylam wlasnie w polskim sklepie i kupilam sobie trzy opakowania ogorkow kiszonych, buraczki, surowke, krokiety z miesem i wolowinke w sosie. Musze sie niedlugo wybrac do Polski. Tesknie za domowymi obiadkami mamy :(

A u Was co dzisiaj na obiad?
Ja smazylam dzis rybe bez panierki z samymi przyprawami, do tego ziemniaki i oczywiscie ogórek kiszony, a na pierwsze zupa pomidorowa z ryżem... a krokiety tez kupilam, ale z kapusta i grzybami i beda na jutro :D
 

Tez przez krwiaka tyle lezalas? Masakra... jak tu ogarnąć zakupy, szkole rodzenia itp jak trzeba leżeć... :(
[/QUOTE]
Spokojnie, na zakupy i do szkoły rodzenia jeszcze trochę czasu jest, więc do tego czasu może być wszystko ok, a zresztą jeśli będzie trzeba leżeć to zakupy można ogarnąć przez neta a bez szkoły rodzenia da się obejść. Wiadomo że każdy sobie inaczej wyobraża czas ciąży ale niestety czasem jest inaczej i trzeba się bardziej poświęcać, ale niema sensu się skupiać nad takimi rzeczami, bo to w gruncie rzeczy nie jest problem a ważne jest żeby donosic ciąże do bezpiecznego tygodnia.
 
Ja tez pierwszy tydzień miałam lekkie plamienie i poszłam na kontrole i było wszystko ok, krwiak znaleziono tydzień później. Dziwne, ze zamienił Ci luteinę na duphaston, bo luteina lepiej działa, bezpośrednio. Ja biorę 3 duphastony, 3 nospy, 3 magnezy i 2 luteiny dopochwowo dziennie. Mam nadzieje, ze ograniczę po wizycie te tabletki, bo biorę 13 dziennie i już nie daje rady tego łykać.
Mogę zapytać na co nospe bierzesz?
 
A to mozna zrobic po poludniu czy tylko rano? Bo Moze tez zrobie :) czuje sie jak na dziewcyznke... przy synku bylo cakowicie inaczej.
ja mam tak samo. przy synku biegałam, ćwiczyłam i miałam wesoły nastrój, a teraz brrrr- płakać mi się chciało wczoraj cały dzień, jakieś fochy - nigdy tak nie miałam, masakra.....
 
Ja już po usg :) jest dzidziuś, serduszko pieknie bije termin na 15.03.2020 [emoji3]
IMG_6644.JPG
 
Wy tu dziś o obiadach, a mi niedobrze na samą myśl ;).. Już się zastanawiam, czy jest mi niedobrze od leżenia, czy od ciąży, bo w sumie pamiętam, że z synkiem męczyłam się do 12 tygodnia, ale to głównie rano, plus nie mogłam robić mięsa, bo też mi było niedobrze, a teraz po prostu cały dzień mi źle, jem na siłę i nie umiem znaleźć sobie miejsca..
 
reklama
Wy tu dziś o obiadach, a mi niedobrze na samą myśl ;).. Już się zastanawiam, czy jest mi niedobrze od leżenia, czy od ciąży, bo w sumie pamiętam, że z synkiem męczyłam się do 12 tygodnia, ale to głównie rano, plus nie mogłam robić mięsa, bo też mi było niedobrze, a teraz po prostu cały dzień mi źle, jem na siłę i nie umiem znaleźć sobie miejsca..
Ja teraz też tylko rano mdłości... dwa razy miałam stan, że jak położyłam się bo tak mi się w głowie kręciło to odleciałam spałam ponad 2h, obudziłam się i już było ok...
 
Do góry