reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Aha... to długo... Ja właśnie zastanawiam się ile możeto trwać bo też chciała bym mieć to za sobą...
A leżysz cały czas i bierzesz leki?
Ja nie mam od paru dni, ale nie wiem czy się nie pojawi jeszcze, bo nie wiem co z krwiakiem, czy zniknął czy co... oby! Przekonam się w tygodniu na usg, ale mam nadzieje, ze brak plamienia to dobry sygnał
 
A leżysz cały czas i bierzesz leki?
Ja nie mam od paru dni, ale nie wiem czy się nie pojawi jeszcze, bo nie wiem co z krwiakiem, czy zniknął czy co... oby! Przekonam się w tygodniu na usg, ale mam nadzieje, ze brak plamienia to dobry sygnał

Nie cały czas nie leżę, wstaje żeby jakieś jedzenie ogarnąć czasem. Leki biorę. Ja nie mam zmian żadnych, więc w zasadzie nie wiem co mogło być przyczyną... zmienił mi lekarz luteine na progesteron i zwiększył dawkę. Zalecił żebym polegiwała, więc większość dnia leżę... U mnie co prawda plamienie jest niewielkie ale martwi mnie.
 
U mnie dzisiaj schabowy z ziemniakami i mizerią <3
hahah u nas dziś mąż gotował i był pyszny obiad, ziemniaczki zapiekane, mizeria i schabowy.
jak u Was samopoczucie?ja jestem dętka, nie mam sił, nic mi się nie chce. w ciąży z synkiem byłam pełna energii, miałam mnóstwo sił, a teraz najchętniej bym leżała. potem zrobię ten Wasz eksperyment s sody:)
 
hahah u nas dziś mąż gotował i był pyszny obiad, ziemniaczki zapiekane, mizeria i schabowy.
jak u Was samopoczucie?ja jestem dętka, nie mam sił, nic mi się nie chce. w ciąży z synkiem byłam pełna energii, miałam mnóstwo sił, a teraz najchętniej bym leżała. potem zrobię ten Wasz eksperyment s sody:)

A to mozna zrobic po poludniu czy tylko rano? Bo Moze tez zrobie :) czuje sie jak na dziewcyznke... przy synku bylo cakowicie inaczej.
 
Witam wszystkich :) jeszcze się nie oswoiłam z myślą o dzieciątku, ostatni okres miałam 5.06 ale mam bardzo długie cykle 40-46 dni, byłam u lekarza 25.07 i dopiero było ciałko żółte, idę teraz w czwartek i zobaczymy :) dopiero od dwóch dni mam mniejsze bóle brzucha, ostatnie dwa tygodnie były bardzo ciężkie :( dzisiaj czuję się normalnie, bezobjawowo, nie wiem co myśleć może obejdzie się bez żadnych dolegliwości, czy myślicie że wszystko przede mną ?
 
Nie cały czas nie leżę, wstaje żeby jakieś jedzenie ogarnąć czasem. Leki biorę. Ja nie mam zmian żadnych, więc w zasadzie nie wiem co mogło być przyczyną... zmienił mi lekarz luteine na progesteron i zwiększył dawkę. Zalecił żebym polegiwała, więc większość dnia leżę... U mnie co prawda plamienie jest niewielkie ale martwi mnie.
Ja tez pierwszy tydzień miałam lekkie plamienie i poszłam na kontrole i było wszystko ok, krwiak znaleziono tydzień później. Dziwne, ze zamienił Ci luteinę na duphaston, bo luteina lepiej działa, bezpośrednio. Ja biorę 3 duphastony, 3 nospy, 3 magnezy i 2 luteiny dopochwowo dziennie. Mam nadzieje, ze ograniczę po wizycie te tabletki, bo biorę 13 dziennie i już nie daje rady tego łykać.
 
[/QUOTE]
Dziewczyny, głowa do góry! Ja leżałam non stop od 14 tygodnia do 36 tygodnia..w tym miałam 3 wizyty w szpitalu i za każdym razem siedziałam tam 2 tygodnie. Dacie radę! Czego nie robi się dla maluszków.
Tez przez krwiaka tyle lezalas? Masakra... jak tu ogarnąć zakupy, szkole rodzenia itp jak trzeba leżeć... :(
 
reklama
Ja tez pierwszy tydzień miałam lekkie plamienie i poszłam na kontrole i było wszystko ok, krwiak znaleziono tydzień później. Dziwne, ze zamienił Ci luteinę na duphaston, bo luteina lepiej działa, bezpośrednio. Ja biorę 3 duphastony, 3 nospy, 3 magnezy i 2 luteiny dopochwowo dziennie. Mam nadzieje, ze ograniczę po wizycie te tabletki, bo biorę 13 dziennie i już nie daje rady tego łykać.
Powiedział że przy plamieniach gorzej się wchłania... dlatego mam progesteron doustnie.
Powodzenia!
 
Do góry