reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj jakoś tak słabo się czuje, tylko bym leżała i nic.
Ja sie rano rewelacyjnie czuje a teraz mi pachwina ciągnie plus jakieś klucia, znosne ale męczą...
Jak to mi doktor powiedział nic nie ma złego w nic nie robieniu cały dzień, pol godzinki spacerku resztę można leżeć a najlepej spacerek przed snem nocnym ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja skończyłam nocna zmianę o 8 rano i za godzinę muszę być znowu w pracy ‍♀️
Dziewczyny jaka dawkę Luteiny bierzecie dziennie ?
 
A ja dzisiaj juz drugi raz w ciagu trzech dni zjadlam "obiad" w mcdonaldzie. Moze jak sie tu do tego przyznam to mnie powstrzyma przed pojsciem nastepnym razem.
 
reklama
Ja sie rano rewelacyjnie czuje a teraz mi pachwina ciągnie plus jakieś klucia, znosne ale męczą...
Jak to mi doktor powiedział nic nie ma złego w nic nie robieniu cały dzień, pol godzinki spacerku resztę można leżeć a najlepej spacerek przed snem nocnym ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

Ja zaczynam zasypiac po 14, wczesniej jest ok. Wieczorem nie moge zasnac a rano zwlec sie z lozka. Czekam na II trymestr.

Spoko ja czekam że za 2 tyg pojadę do Polski i KFC ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
Oby nam wszystkim poszlo w cycki!
 
Do góry