reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Żadnych plamiem nie mam tylko te kłucia.. Stres napewno nam szkodzi a ja jeszcze taka jestem że wszystko przeżywam jeszcze mąż pojechał na miesiąc zagranice. Dobrze ze nam wokół rodzinę bo tak sama z rocznym dzieckiem trochę ciężko żeby nawet wyjsc na chwilę coś załatwić
Tez tak mam tacie ciągnięcie i klucie. Wg mnie jak nie ma plamienia to nie ma powodu do niepokoju. Stres nań bardziej szkodzi
 
To wiem przez to napisałam 9+0 ale jak komukolwiek mówisz do mówisz który zaczelas nie który skończyła tak nawet położna mówiła że to Twój tydzień to 10 a wtorek ciazy 9+1 czy 9+0
Z tego co kojarzę to 9+0 to jeszcze 9 tydzień a dopiero od 9+1 liczy się 10 ale mogę się mylić [emoji6]

Wiem głupie te moje pytania mój mąż też bardzo chce ale kompletnie nie wiem czy mamy wejść na pierwsze badanie poprostu razem czy powinnam zapytać lekarza? Może się nie zgodzić?
Jak idziesz prywatnie to chyba nie może się nie zgodzić, to Wasza decyzja [emoji6]


U mnie zaczynają się mdłości narazie powiedzmy delikatne ale oczywiście całodzienne, już się boję powrotu do pracy, jeszcze 3 dni urlopu...


I od kawy wreszcie mnie odrzuciło, ok 11 mam zjazd ale kawa nie wchodzi potem jakoś się rozpędzam i funkcjonuje [emoji6]

Jutro z rana idę badac tsh i już się boję jak dam radę tyle naczczo [emoji849]
 
Oczywiście można chodzić z partnerem, ale ginekolodzy z rodziny mówią, że jest to troszkę dziwne z ich perspektywy, no i generalnie, na takie badania prenatalne, to oki, jak najbardziej, ale na bieżące wizyty, to raczej samym lekarzom to przeszkadza, choć oczywiście nie mówią tego wprost ;)
 
reklama
Ja
Oczywiście można chodzić z partnerem, ale ginekolodzy z rodziny mówią, że jest to troszkę dziwne z ich perspektywy, no i generalnie, na takie badania prenatalne, to oki, jak najbardziej, ale na bieżące wizyty, to raczej samym lekarzom to przeszkadza, choć oczywiście nie mówią tego wprost ;)
Chodziłam cała ciąże na wizyty z mężem w czym to lekarzowi przeszkadza siedzi na krześle i patrzy w monitor.
 
Do góry