reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Marta bardzo mi przykro :( straszne dziś wieści...

Evil ja tez tak mowilam cały czas i w pierwszej ciąży tez bezobjaowow poza 2razy wymiotów a teraz czuje się fatalnie. Dziś znów brzuch pobolewa mdli na potęgę... no i stres ogromny a gdzie tam czwartek :/ mam nadzieje ze e sierpniu już będę lepiej
A ja mam jakiś wewnętrzny spokój. Czuje ,że jest wszystko dobrze i nie ma czym się martwić. Dziwne to, bo z natury jestem panikarą.
 
No ja niestety podzielam los mala.czarna.
Bylam dzis na USG u innego lekarza. Nadal tylko pecherzyk I co najgorsze nie urosl od 2tygodni. Tak ze szansa zadna niestety ale dal mozliwosc czekac 2tygodnie. Tak wiec czekam ,w kazdej chwili moze zaczac sie krwawienie.
Jakos sie z tym pogodzilam,na cud raczej nie licze...
Mam nadzieje tylko ze poronienie nastapi samoistnie I nie bedzie trzeba zabiegu bo wtedy dluzej bedzie trzeba czekac na kolejna probe.
Przykro mi bardzo. :(
 
No ja niestety podzielam los mala.czarna.
Bylam dzis na USG u innego lekarza. Nadal tylko pecherzyk I co najgorsze nie urosl od 2tygodni. Tak ze szansa zadna niestety ale dal mozliwosc czekac 2tygodnie. Tak wiec czekam ,w kazdej chwili moze zaczac sie krwawienie.
Jakos sie z tym pogodzilam,na cud raczej nie licze...
Mam nadzieje tylko ze poronienie nastapi samoistnie I nie bedzie trzeba zabiegu bo wtedy dluzej bedzie trzeba czekac na kolejna probe.
:( przytulam!
 
reklama
Do góry