reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja juz tez po. Wszystko ok. Moj bąbel ma 16,2 mm serduszko bije ❤️Następna wizyta 12.08. Dostałam dalej duphaston.
 

Załączniki

  • D8E1323B-FD73-4BF7-B09C-B8AC62098204.jpeg
    D8E1323B-FD73-4BF7-B09C-B8AC62098204.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 117
W pierwszej ciazy tez powiedzialam siostrze w okolicach 6 tygodnia, to tylko stwierdzila, ze jest jeszcze bardzo wczesnie (czytaj: wszystko sie moze zdarzyc). Dlatego tym razem poczekam do ok. 10 tygodnia zanim obwieszcze rodzinie.
Planujesz rodzinie w Polsce powiedziec osobiscie?
Tak, będę akurat na urlopie jak będę zaczynać 12 tydzień więc powiem mojej i mojego rodzice, że będzie nas więcej w Pl planuje też zrobić USG takie dokładniejsze i wtedy z tym foto im obwieścić.
 
reklama
Ja też mam wrażenie że ta ciąża mnie nie dotyczy. Nie wymiotuje tylko brzuch mnie ciągnie a tak to zero objawów poza brakiem krwawienia. To takie dziwne że to niby na serio może dopiero jak usłyszę serduszko to coś się we mnie obudzi ponoć to super moment....
 
Do góry