reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam,
termin mam na 3.03.2020, jest to moja druga ciąża. Jestem po poronieniu w 11 tygodniu. Obecnie od tygodnia plamie, byłam w szpitalu przez 6 dni, kontrola u ginekologa zaraz po wyjściu, dzieciątko żyje, ale jedyne co usłyszałam to, to że Pan doktor nie wie dlaczego tak plamie. W środę idę na konsultacje do innego ginekologa, ale jestem pełna obaw. Biorę luteine i duphaston i czekam niecierpliwie do następnej wizyty.
Gratuluję i oby wszystko było w porządku

Witajcie Dziewczyny. Czytam Was od kilku dni, aż w końcu dołączyłam :) Gratuluję upragnionej ciąży :) ostatnią miesiączkę miałam 06.06.2019 a termin porodu z kalendarza online wychodzi na 11.03.2020 :D Mam nadzieję że dotrwamy tutaj wszystkie do końca... nie może być inaczej! Dzisiaj 5tc i 2 dc.. moje objawy to hmmm w tamtym tygodniu miałam lekkie bóle podbrzusza i kłucie jakby nerek z tyłu, senność, a do dziś mam małe grudki przy brodawkach poza tym narazie cisza ani mdłości ani bólu piersi. Test dzień przed spodziewaną miesiączką pokazywał bardzo bardzo bladą 2 kreske, natomiast 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki była widoczna wyraźna 2 krecha :) Bety nie oznaczam, czekam cierpliwie i staram się oczywiście mieć pozytywne nastawienie, a na wizytę wybieram się 19.07
Również gratuluję. W tym samym dniu mamy wizytę. Z tym ze ja niby będę już w 7tc5d .

Mala czarna jak się czujesz? Plamisz nadal ?
 
reklama
Wczoraj wracając z pracy, grzebałam w naszym Forum i wyczytałam że miałaś betę powyżej 500, tak?
Kojarzę że idziemy bardzo Równo…:))
Ja robię bete w poniedziałek i we wtorek idę na usg.
Liczę że będzie powyżej 1000.
Ja też mam we wtorek wizytę. To będzie 5t+2d więc podobnie, termin mam na 17 marca. Liczę na to, że będzie już widać zarodek:)
 
Witam się i ja z terminem na 20 marca :-) Przyjmiecie mnie do swojego grona ?
Pierwsza wizytę mam w środę będzie to 5+2 liczę że już będzie zarodek bo na serduszko chyba za wcześnie. To będzie nasz drugi bobas. Pierwszy jeszcze roku nie ma :) Oba bardzo wyczekiwane :-)
 
Witam się i ja z terminem na 20 marca :-) Przyjmiecie mnie do swojego grona ?
Pierwsza wizytę mam w środę będzie to 5+2 liczę że już będzie zarodek bo na serduszko chyba za wcześnie. To będzie nasz drugi bobas. Pierwszy jeszcze roku nie ma :) Oba bardzo wyczekiwane :-)
Witamy ;) nie wiem czy czytałaś ale dużo dziewczyn w tym terminie to zarodków nie miały, woec przygotuj się na to ;) kilka stron wcześniej jest wątek
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Pospalam dzidiaj w południe i teraz nie mogę usnąć... A rano do pracy muszę wstać ale korzystam i przeglądam foteliki ale coś narazie to mnie przemawia z Cybex ten sam co Anita1990 kupiła ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Jak tam marcówy czujecie się przy niedzieli? Ja jak sie obudziłam czułam mega głoda az tak ze nie mogłam ani chwili czekac z jedzeniem . Wlaśnie jem śniadanie - płatki owsiane i kawa zbożowa... uwielbiam
 
Ja już w pracy pije właśnie kawę ;) a na śniadanie jajecznica z młodą cebulką. Wczoraj znalazłam zapach który mnie odrzuca, benzyna i środki do czyszczenia samochodu w myjce, już myślałam że samochodu nie umyje, dusilam się, nie dało się oddychać, mycie samochodu muszę zostawić mężowi.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Jeszcze wczoraj ktoś narzekał na posty o poronieniach.
Za to dzisiaj już kolejny raz całe forum jest zawalone postami o dzieciach.

Skoro przestano rozmawiać na pierwszy temat to, myślę że i o starszakach można porozmawiać w innym wątku. Przez te posty nie można się doszukać ważnych informacji dla pierworódek.
Mam wrażenie że wiecznie coś Ci nie pasuje...
 
@UKmama kochana ja mam taka sytuację. Pęcherzyk i ciało żółte rośnie a zarodka nie ma. Ciąża jest jeszcze młoda więc zarodek może się pojawić później :) ja tez się martwię ale postanowiłam się nastawić pozytywnie :) Poznałam przez moja koleżankę dziewczynę która w 8 tyg miała tylko pęcherzyk i już chcieli ja brać do szpitala ale ona chciała czekać. Poszla na usg w 10 tc żeby się upewnić czy ma iść na zabieg a tu zarodek z pięknym serduszkiem. Za niedługo rodzi :)
Więc musimy być dobrej myśli! :)
Ściskam mocno!
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanko, jesli bylam u ginekologa we wtorek 9.07 I wg OM 6+2 a wg USG 4+6 I nie bylo serduszka to chyba bardziej wiarygodnie jednak bedzie ze to ten 5ty tydzien bo gdyby byl 6ty byloby juz serduszko. Ide na nastepna wizyte 22go lipca I wg USG bedzie to 6+5 wiec chyba juz bankowo powinno byc?? Kurcze boje sie ze znow pojde I nic...
Jedynie ciesze sie ze skonczyly mi sie te plamienia :) Luteina chyba zaczyna dzialac.
Jakie witaminy bierzecie?
jasne! Ciąża widocznie jest młodsza! :) będzie dobrze :) ja biorę duphaston 3x1 i femibion 1 ale będę zmieniać na pregna plus chyba
 
Do góry