reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam serdecznie troszkę mnie nie było ale praca i praca od wczoraj jestem już na l4. Byłam w piątek u lekarza jeszcze nic widać nie było ale ta moja nadgorliwosc wygrała pewnie ze względu na poronienia tak się boję i od razu biegnę do lekarza he wczorajszą beta 165 dziś jadę na drugą zobaczymy czy ładnie rośnie zastanawia mnie fakt że piersi mnie nie bolą hmm jedynie sutki a jak jest u was dziewczyny? Ogólnie jak się czujecie?
 
reklama
Witajcie Dziewczyny. Czytam Was od kilku dni, aż w końcu dołączyłam :) Gratuluję upragnionej ciąży :) ostatnią miesiączkę miałam 06.06.2019 a termin porodu z kalendarza online wychodzi na 11.03.2020 :D Mam nadzieję że dotrwamy tutaj wszystkie do końca... nie może być inaczej! Dzisiaj 5tc i 2 dc.. moje objawy to hmmm w tamtym tygodniu miałam lekkie bóle podbrzusza i kłucie jakby nerek z tyłu, senność, a do dziś mam małe grudki przy brodawkach poza tym narazie cisza ani mdłości ani bólu piersi. Test dzień przed spodziewaną miesiączką pokazywał bardzo bardzo bladą 2 kreske, natomiast 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki była widoczna wyraźna 2 krecha :) Bety nie oznaczam, czekam cierpliwie i staram się oczywiście mieć pozytywne nastawienie, a na wizytę wybieram się 19.07
Hej kochana! :) Gratulacje! :) Będzie dobrze musi być! :)
 
Gratuluję i oby wszystko było w porządku


Również gratuluję. W tym samym dniu mamy wizytę. Z tym ze ja niby będę już w 7tc5d .

Mala czarna jak się czujesz? Plamisz nadal ?
Dzięki że pytasz :) Fizycznie kiepsko wczoraj zwróciłam całe borówki które zjadłam, spała bym ciągle :) a psychicznie nastawiłam się pozytywnie. Plamien brak :)
 
Witam serdecznie troszkę mnie nie było ale praca i praca od wczoraj jestem już na l4. Byłam w piątek u lekarza jeszcze nic widać nie było ale ta moja nadgorliwosc wygrała pewnie ze względu na poronienia tak się boję i od razu biegnę do lekarza he wczorajszą beta 165 dziś jadę na drugą zobaczymy czy ładnie rośnie zastanawia mnie fakt że piersi mnie nie bolą hmm jedynie sutki a jak jest u was dziewczyny? Ogólnie jak się czujecie?
Daj znać koniecznie jaka Ci wyjdzie :) Mnie na początku bolały sutki a teraz lekko jak scisne za to boki i góra piersi mnie boli.
 
Witam serdecznie troszkę mnie nie było ale praca i praca od wczoraj jestem już na l4. Byłam w piątek u lekarza jeszcze nic widać nie było ale ta moja nadgorliwosc wygrała pewnie ze względu na poronienia tak się boję i od razu biegnę do lekarza he wczorajszą beta 165 dziś jadę na drugą zobaczymy czy ładnie rośnie zastanawia mnie fakt że piersi mnie nie bolą hmm jedynie sutki a jak jest u was dziewczyny? Ogólnie jak się czujecie?
Mnie już przestały mocno boleć, teraz to bardziej dyskomfort, jak schodze po schodach szybko, biegnę lub gdy ściągnę stanik to bolą, muszę kupić jutro jakiś bawełniany do spania, ale za to w stroju kąpielowym wygląda genialnie ;) mógłby taki zostac po ciąży normalnie mam 75b lub c zależy od modelu a teraz to takie pełne C.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Mnie już przestały mocno boleć, teraz to bardziej dyskomfort, jak schodze po schodach szybko, biegnę lub gdy ściągnę stanik to bolą, muszę kupić jutro jakiś bawełniany do spania, ale za to w stroju kąpielowym wygląda genialnie ;) mógłby taki zostac po ciąży normalnie mam 75b lub c zależy od modelu a teraz to takie pełne C.
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja czuję że są ciężkie ale ten bawełniany to dobry pomysł wczoraj byłam na zakupach w Tesco i w sumie spojrzałam na nie i myślałam czy nie kupić bo wygodniejsze :) ja z tymi piersiami to chyba lekko panikuje pewnie bo w dwóch poprzednich ciazach odczytalam od razu bol ale wiadomo każda ciaza jest inna :)
 
Ja czuję że są ciężkie ale ten bawełniany to dobry pomysł wczoraj byłam na zakupach w Tesco i w sumie spojrzałam na nie i myślałam czy nie kupić bo wygodniejsze :) ja z tymi piersiami to chyba lekko panikuje pewnie bo w dwóch poprzednich ciazach odczytalam od razu bol ale wiadomo każda ciaza jest inna :)
Widzisz ja się strasznie martwiłam że boli mnie jajnik z prawej strony tylko, strach czy to nie poza maciczna a teraz z prawej boli po 3 tygodniach więc wierzę że wszystko jest w porządku.
Tyle wokół dziewczyn z brzuszkami, niczym się nie martwią to czemu ja mam się martwić będzie dobrze ;)
Moim marzeniem byłoby mieć bliźniaki, niestety u mnie i M w rodzinie nie występują więc mało prawdopodobne ;)
A macie już wybrane imiona jakie byście chciały dać?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ojej myślałam że 5+2 To już będzie zarodek. Nie czytałam wszystkich stron bo aż 160 napisalyscie :D Zobaczymy co powie usgw środę. We wtorek powtarzam bete.
 
reklama
Widzisz ja się strasznie martwiłam że boli mnie jajnik z prawej strony tylko, strach czy to nie poza maciczna a teraz z prawej boli po 3 tygodniach więc wierzę że wszystko jest w porządku.
Tyle wokół dziewczyn z brzuszkami, niczym się nie martwią to czemu ja mam się martwić będzie dobrze ;)
Moim marzeniem byłoby mieć bliźniaki, niestety u mnie i M w rodzinie nie występują więc mało prawdopodobne ;)
A macie już wybrane imiona jakie byście chciały dać?
f2w3gov37znp1hsr.png
Mnie właśnie lekarz też nastraszyl pozamaciczna oczywiście bo jeszcze nic nie było widać :( wiem Kochana że się nie martwią ale ja już dwie ciążę straciłam i strach mi cały czas towarzyszy ehh ja ogólnie zmieniłam lekarza bo chodziłam prywatnie i dwa razy mnie totalnie zlal.. Teraz chodzę na NFZ do lekarza który robił mi zabieg w styczniu zobaczę jaki będzie hehe na razie kazał mi brać acard i folik więc się stosuje :) imiona no właśnie zawsze chciałam mieć Igora albo Julie ale teraz jeszcze nie myślałam nad tym :)
 
Do góry