reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
@UKmama kochana ja mam taka sytuację. Pęcherzyk i ciało żółte rośnie a zarodka nie ma. Ciąża jest jeszcze młoda więc zarodek może się pojawić później :) ja tez się martwię ale postanowiłam się nastawić pozytywnie :) Poznałam przez moja koleżankę dziewczynę która w 8 tyg miała tylko pęcherzyk i już chcieli ja brać do szpitala ale ona chciała czekać. Poszla na usg w 10 tc żeby się upewnić czy ma iść na zabieg a tu zarodek z pięknym serduszkiem. Za niedługo rodzi :)
Więc musimy być dobrej myśli! :)
Ściskam mocno!
A w jakim wieku ciąża z OM jak byłaś na usg? Jaki duży pecherzyk? Idziesz jutro tak? Ja idę w piątek to będzie 7+0 mam nadzieję że się pojawi zarodek i ❤️
 
W 7+0 już powinno wszystko być ;) ja na następna wizytę idę jak będę 7+6:)

Co do Imion to na 100% Zosia a chłopczyk chyba Olek
 
A w jakim wieku ciąża z OM jak byłaś na usg? Jaki duży pecherzyk? Idziesz jutro tak? Ja idę w piątek to będzie 7+0 mam nadzieję że się pojawi zarodek i ❤️
jak byłam we wtorek u tej Pani doktor to pęcherzyk miał 2cm a ciałko żółte 5 mm :) wtedy wiek ciąży z pęcherzyka to było 5+4 a z @ 7+1 :) Beta na drugi dzień wyszła mi 34 tys. Tak tak jutro po 18 mam wizytę :) No to już będziesz miała napewno ❤
 
jak byłam we wtorek u tej Pani doktor to pęcherzyk miał 2cm a ciałko żółte 5 mm :) wtedy wiek ciąży z pęcherzyka to było 5+4 a z @ 7+1 :) Beta na drugi dzień wyszła mi 34 tys. Tak tak jutro po 18 mam wizytę :) No to już będziesz miała napewno [emoji173]

Daj znać jutro po wizycie.
Jestem dobrej myśli :)
 
Dzieki kochana [emoji173] a ty jak się czujesz? :)

Dziękuje. Dobrze :)
Jutro idę na betę i właśnie rozważam czy pójść na usg jutro czy pojutrze.
Poza tym to w ogóle nie czuję bólu piersi tak jak wtedy, staram się nie czytać głupot w Internecie że brak objawów to zaraz wiadomo co. Jestem dobrej myśli i tym razem bardzo wierzę w powodzenie:)
 
Pierwsza beta 2.7 A po 48h 35 :-) Wiec sporo urosła. Ciekawe jestem jak we wtorek wyjdzie. Na wizytę miałam iść później ale lekarz mi zalecił bym przyszła od razu bo w pierwszej ciąży mimo że miałam wyższy progesteron to brałam duphaston A potem luteine więc myślę że w środę też mi przepisze. Ostatnia miesiaczka 11.06 ale cykle mam nieregularne
 
reklama
Dziękuje. Dobrze :)
Jutro idę na betę i właśnie rozważam czy pójść na usg jutro czy pojutrze.
Poza tym to w ogóle nie czuję bólu piersi tak jak wtedy, staram się nie czytać głupot w Internecie że brak objawów to zaraz wiadomo co. Jestem dobrej myśli i tym razem bardzo wierzę w powodzenie:)
Nie martw się :) moja mama do 13 tygodnia nie wiedziała że jest w ciąży bo nie miała kompletnie żadnych objawów. Nawet @ miała w terminie normalnie. A siostrzyczkę mam zdrowa jak nic :) Ciężko jest wytrzymać ale idź we wtorek :) Jeden dzień dłużej a czasem jeden dzień dużo zmienia :)
 
Do góry