reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam,
termin mam na 3.03.2020, jest to moja druga ciąża. Jestem po poronieniu w 11 tygodniu. Obecnie od tygodnia plamie, byłam w szpitalu przez 6 dni, kontrola u ginekologa zaraz po wyjściu, dzieciątko żyje, ale jedyne co usłyszałam to, to że Pan doktor nie wie dlaczego tak plamie. W środę idę na konsultacje do innego ginekologa, ale jestem pełna obaw. Biorę luteine i duphaston i czekam niecierpliwie do następnej wizyty.
 
reklama
Witam,
termin mam na 3.03.2020, jest to moja druga ciąża. Jestem po poronieniu w 11 tygodniu. Obecnie od tygodnia plamie, byłam w szpitalu przez 6 dni, kontrola u ginekologa zaraz po wyjściu, dzieciątko żyje, ale jedyne co usłyszałam to, to że Pan doktor nie wie dlaczego tak plamie. W środę idę na konsultacje do innego ginekologa, ale jestem pełna obaw. Biorę luteine i duphaston i czekam niecierpliwie do następnej wizyty.

Witaj! Bądź dobrej myśli, dużo odpoczywaj, nastaw się pozytywnie i cóż pozostaje mi radzić… Jak każda z nas musisz uzbroić się w cierpliwość bo tutaj czas robi swoje:)
 
Witajcie Dziewczyny. Czytam Was od kilku dni, aż w końcu dołączyłam :) Gratuluję upragnionej ciąży :) ostatnią miesiączkę miałam 06.06.2019 a termin porodu z kalendarza online wychodzi na 11.03.2020 :D Mam nadzieję że dotrwamy tutaj wszystkie do końca... nie może być inaczej! Dzisiaj 5tc i 2 dc.. moje objawy to hmmm w tamtym tygodniu miałam lekkie bóle podbrzusza i kłucie jakby nerek z tyłu, senność, a do dziś mam małe grudki przy brodawkach poza tym narazie cisza ani mdłości ani bólu piersi. Test dzień przed spodziewaną miesiączką pokazywał bardzo bardzo bladą 2 kreske, natomiast 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki była widoczna wyraźna 2 krecha :) Bety nie oznaczam, czekam cierpliwie i staram się oczywiście mieć pozytywne nastawienie, a na wizytę wybieram się 19.07
 
Wczoraj wracając z pracy, grzebałam w naszym Forum i wyczytałam że miałaś betę powyżej 500, tak?
Kojarzę że idziemy bardzo Równo…:))
Ja robię bete w poniedziałek i we wtorek idę na usg.
Liczę że będzie powyżej 1000.

Tak 536 chyba czyli przyrost o 71% w normie. To już doczekać się nie mogę tego twojego usg ciekaw czy będzie już serduszko koniecznie daj znać
 
reklama
Do góry