reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
E tam. Znachora też czytałam po obejrzeniu :) zresztą Tredowatej dopisali ciąg dalszy, jedna część lepsza, druga gorsza ale od bidy ujdzie:)
ale leżącym lubiącym czytać, polecam Emily Giffin Coś pozyczonego, a potem Coś niebieskiego.
A im dalej w ciazy to moze Jeannette Kalyta Położna? - porusza temat porodów domowych.
 
Ja lubię czytać takie thrillery ostatnio wzięłam się za Magdę stachule idealna super mnie wciągnęła wczoraj kupiłam kolejna oszukana [emoji16]
 
Ja czytam nałogowo, codziennie - chyba, ze się akurat przemieszczamy gdzieś. Klasyka, kryminały, ya, obyczajowe itd. Dobrze, ze przed wyjazdem do Anglii zaopatrzyłam się w czytnik, bo zamawianie z Empiku papierowych ( które mimo to wolę ) wpędziłoby mnie w długi ;)
 
Ja uwielbiam czytać, staram się wieczorami , ale ostatni raz czytałam jak z córką wyladowalam w szpitalu w marcu , bylysmy same , pobudki były o 7 rano , więc młoda zasypiala o 20.30 ja nie miałam co robić , Internet tylkp z karty to w 3 dni książkę przeczytałam [emoji39]
Teraz ciagnie mnie strasznie , ale narazie robię testy na prawko ,żeby w końcu zapisać si3 i zdać, A jak zacznę czytać to głowa będzie w ksiazkach a nie w testach [emoji28] jeszcze demencja ciążowa się włączy to już będzie ciężko.
Narazie mam tyle ...
Marudka A patrzyłaś na Taniaksiazka.pl mają tanie przesyłki , ja płacę ok. 40zl za 4 ksiazki (trzeba uważać bo jak się przekroczy to wychodzi ponad 100zl) i plus płatność Paypal
20190808_182249.jpeg
 
Ja uwielbiam czytać, staram się wieczorami , ale ostatni raz czytałam jak z córką wyladowalam w szpitalu w marcu , bylysmy same , pobudki były o 7 rano , więc młoda zasypiala o 20.30 ja nie miałam co robić , Internet tylkp z karty to w 3 dni książkę przeczytałam [emoji39]
Teraz ciagnie mnie strasznie , ale narazie robię testy na prawko ,żeby w końcu zapisać si3 i zdać, A jak zacznę czytać to głowa będzie w ksiazkach a nie w testach [emoji28] jeszcze demencja ciążowa się włączy to już będzie ciężko.
Narazie mam tyle ...
Marudka A patrzyłaś na Taniaksiazka.pl mają tanie przesyłki , ja płacę ok. 40zl za 4 ksiazki (trzeba uważać bo jak się przekroczy to wychodzi ponad 100zl) i plus płatność Paypal
Zobacz załącznik 1007829

Widzę ze masz na skraju załamania a czytałaś za zamkniętymi drzwiami? Mi soe ona bardzo podobała
 
Ja uwielbiam czytać, staram się wieczorami , ale ostatni raz czytałam jak z córką wyladowalam w szpitalu w marcu , bylysmy same , pobudki były o 7 rano , więc młoda zasypiala o 20.30 ja nie miałam co robić , Internet tylkp z karty to w 3 dni książkę przeczytałam [emoji39]
Teraz ciagnie mnie strasznie , ale narazie robię testy na prawko ,żeby w końcu zapisać si3 i zdać, A jak zacznę czytać to głowa będzie w ksiazkach a nie w testach [emoji28] jeszcze demencja ciążowa się włączy to już będzie ciężko.
Narazie mam tyle ...
Marudka A patrzyłaś na Taniaksiazka.pl mają tanie przesyłki , ja płacę ok. 40zl za 4 ksiazki (trzeba uważać bo jak się przekroczy to wychodzi ponad 100zl) i plus płatność Paypal
Zobacz załącznik 1007829
tego Sparksa to zapraszam do siebie:)uwielbiam jego książki i Guillame musso:)
Ja już po wizycie u swojej lekarki- anioł. wszystko dobrze, dostałam zwolnienie, i po zrobieniu usg wyszło jej, że 11 tydz:)umówiłam się na prenatalne do niej- niestety nasz szpital nie podpisał umowy i nigdzie nie zrobię na nfz, a ona wymaga i zaleca, więc muszę zapłacić....moje wyniki się bardzo przydały, bo w normie i kocz i morfologia...także zostaję tutaj, na nfz nie dam rady pójść- tamta lekarka bardzo źle mnie potraktowała i szkoda moich nerwów, poza tym usg nawet źle odczytała z wiekiem ciąży. także odetchnęłam z ulgą. teraz nadrabiam zaległości, bo cały dzień miałam bieganie po mieście i nie byłam na forum:)
 
reklama
tego Sparksa to zapraszam do siebie:)uwielbiam jego książki i Guillame musso:)
Ja już po wizycie u swojej lekarki- anioł. wszystko dobrze, dostałam zwolnienie, i po zrobieniu usg wyszło jej, że 11 tydz:)umówiłam się na prenatalne do niej- niestety nasz szpital nie podpisał umowy i nigdzie nie zrobię na nfz, a ona wymaga i zaleca, więc muszę zapłacić....moje wyniki się bardzo przydały, bo w normie i kocz i morfologia...także zostaję tutaj, na nfz nie dam rady pójść- tamta lekarka bardzo źle mnie potraktowała i szkoda moich nerwów, poza tym usg nawet źle odczytała z wiekiem ciąży. także odetchnęłam z ulgą. teraz nadrabiam zaległości, bo cały dzień miałam bieganie po mieście i nie byłam na forum:)
Cudowne wiadomosci :) Zazdroszcze, ze u Ciebie juz koncowka 1 trymestru.
 
Do góry