reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzień dobry kochane. Jak się czujecie? Ja wam powiem że ja od wczoraj mega Energia od 4 na nogach pranie gotowanie wycieczka.. Bóle ustaly już ogarnąłam podwórko przed blokiem haha za 6 dni kończymy wakacje i wracamy do Polski :)
Wow zazdroszczę! Ale w 4 tyg tez miałam tyle energi :) ja się dopiero rozbudzam, bo w nocy się budzę co chwile, to już nie takie spanie jak bez ciąży...
 
reklama
Wow zazdroszczę! Ale w 4 tyg tez miałam tyle energi :) ja się dopiero rozbudzam, bo w nocy się budzę co chwile, to już nie takie spanie jak bez ciąży...


Ja tak nie mogłam cały tydzień spać, a teraz to aż się da żyć po prostu :) Na nic nie mam ochoty tak mnie odrzucilo od jedzenia...


I całe szczęście te bóle w okolicach pępka ustaly :)

A połowę ubrań się nie mieszcze, dżinsy za obcisłe uciskaja brzuch odpadają mi i tak zostało troszkę ciała po pierwszej ciąży. Teraz ulubiony strój to getry i bluzka :) a co będzie dalej hahha



 
Czy wy też tak się czujecie dziwnie tak jak by tej ciąży nie było... Bardzo się boję że jak zajde na wizytę to nic nie będzie :(((
 
Witam, widzę tu tyle potrójnych mam, że aż się skuszę i dołącze mam już dwójkę chłopaków 5 i 7 lat. Tylko tp na koniec marca to nawet za wcześnie na wizytę
A poza tym trochę dziwne się czuje poza dwoma kreskami prawie żadnych objawów, w stosunku do dwóch poprzednich ciąż. Najgorsze że piersi prawie nie urosły za to odpadają mnie zawroty głowy i jakieś duszności jak za dużo wysiłku...
 
Czy wy też tak się czujecie dziwnie tak jak by tej ciąży nie było... Bardzo się boję że jak zajde na wizytę to nic nie będzie :(((
Tak, ale w pierwszej ciazy tez tak mialam i tym sie pocieszam :) Dopiero jak zaczely sie wymioty to do mnie dotarlo haha. Mam nadzieje, ze tym razem mnie ominie.
 
reklama
Witam, widzę tu tyle potrójnych mam, że aż się skuszę i dołącze mam już dwójkę chłopaków 5 i 7 lat. Tylko tp na koniec marca to nawet za wcześnie na wizytę
A poza tym trochę dziwne się czuje poza dwoma kreskami prawie żadnych objawów, w stosunku do dwóch poprzednich ciąż. Najgorsze że piersi prawie nie urosły za to odpadają mnie zawroty głowy i jakieś duszności jak za dużo wysiłku...


Ja właśnie zero objawów od wczoraj bóle zniknęły jestem pełna energi, aż się zaczęłam bać... A do wizyty jeszcze trochę jak bym poszła 6 sierpnia to gdzieś 6 tydzień wypadnie nie wiem czy nie za wcześnie boję się że zajde a tam nic nie będzie :(




 
Do góry