reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤
Bardzo przykro :( trzymaj sie kochana!
 
Ja właśnie takie bóle miałam i od wczoraj wszystko minęło.. Daj znać po wizycie
Wiesz co ale mnie to przestraszyło klucie, bo ja miałam normalnie bóle jak na okres a teraz nagle takie klocie ale to mogło być z przemęczenie po pracy, nic zobaczymy dzidiaj jak będzie boleć dalej pójdę po zwolnienie 50% bo nie mam co liczyć narazie na 100
 
Ja właśnie zero objawów od wczoraj bóle zniknęły jestem pełna energi, aż się zaczęłam bać... A do wizyty jeszcze trochę jak bym poszła 6 sierpnia to gdzieś 6 tydzień wypadnie nie wiem czy nie za wcześnie boję się że zajde a tam nic nie będzie :(




Nic się nie martw. Ja dopiero zaczekać cis czuc w 7 tc . A teraz siedzę w pracy i strasznie mnie mdli . Fuj
 
Ja jeszcze na szczescie nie mam problemow z jedzeniem, ani mnie nie odrzuca ani nie mam szczegolnych zachcianek. A Ciebie odrzucilo od wszystkiego???

Wizyte mam 6 sierpnia, ale wydaje mi sie, ze polozna zle to obliczyla. Wspomniala przez telefon, ze wizyty umawiaja od 7t3d ciazy, a z moich obliczen wynika, ze 6 sierpnia bede dopiero w 6t4d (om 22 czerwca czy 26d cyklach). Tez boje sie, ze bedzie za wczesmie, zeby zobaczyc serduszko.


Tak kochana odrzucilo mnie od wszystkiego nic bym nie jadła najlepiej.

Serduszko chyba będzie za wcześnie a ja bym chciała już pójść i usłyszeć serduszko była bym spokojniejsza ale ja nie wytrzymam coś ty kochana polecę 6 sierpnia oby tylko ginekolog wrócił. Ja też ostatnia miesiączka 24 czerwca cykle 26 dniowe :) to mi tam też 6 tydzień wypada
 
Wiesz co ale mnie to przestraszyło klucie, bo ja miałam normalnie bóle jak na okres a teraz nagle takie klocie ale to mogło być z przemęczenie po pracy, nic zobaczymy dzidiaj jak będzie boleć dalej pójdę po zwolnienie 50% bo nie mam co liczyć narazie na 100


A gdzie to kucie masz ja miałam takie chwilowe że chodzić nie mogłam.. Ze sklepu wrócić nie mogłam aż mnie tak w pół zginalo
 
reklama
Nic się nie martw. Ja dopiero zaczekać cis czuc w 7 tc . A teraz siedzę w pracy i strasznie mnie mdli . Fuj

Oj zaczęłam to czuć na własnej skórze od wczoraj nic do ust nie mogę włożyć.. Idę może chociaż kromke chleba z pomidorem zjem bo kwas foliowy wzięłam i tak od 7 nic nic nie jem :(
 
Do góry