reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Czy wy też tak się czujecie dziwnie tak jak by tej ciąży nie było... Bardzo się boję że jak zajde na wizytę to nic nie będzie :(((
Też tak się czuję i bardzo się cieszę że tak jest. Nikt nie powiedział że jak masz objawy to jest wszystko ok. Poczekaj jeszcze trochę a zaczniesz czuć ruchy, brzuch urośnie, wszystko będzie inaczej i już nie będziesz zastanawiać czy jesteś w ciąży az będziesz tęsknić żeby się normalnie poruszać :)
 
reklama
Tak, ale w pierwszej ciazy tez tak mialam i tym sie pocieszam :) Dopiero jak zaczely sie wymioty to do mnie dotarlo haha. Mam nadzieje, ze tym razem mnie ominie.


Mnie odrzucilo od jedzenia całkowicie... Aż mi tam bulgocze w brzuchu pije wodę od 7 jeszcze nic nie jadłam..

Kochana kiedy masz wizytę pierwsza?
Mój ginekolog na urlopie mam dzwonić na początku sierpnia to bym umówiła na 6 sierpnia to by tak 6 tydzień był nie wiem czy nie za wcześnie.. Ale ten czas tak się dluzy.. Ciągle nie mogę uwierzyć że się udało..
 
Też tak się czuję i bardzo się cieszę że tak jest. Nikt nie powiedział że jak masz objawy to jest wszystko ok. Poczekaj jeszcze trochę a zaczniesz czuć ruchy, brzuch urośnie, wszystko będzie inaczej i już nie będziesz zastanawiać czy jesteś w ciąży az będziesz tęsknić żeby się normalnie poruszać :)


Jak już pójdę na wizytę to będę spokojniejsza :)
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤


Kochana ściskam cię mocno :* a ile testów robiłaś?? I właśnie takiej sytuacji ja się boję :((
 
Moje drogie. Było mi tu z Wami fantastycznie ale niestety muszę Was opuścic :(
Jestem po wizycie, niestety brak zarodka ( musiało to być coś innego) i diagnoza puste jajo płodowe :( Jutro o 7 rano mam być w szpitalu na zabieg :(
Trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwa i serduszka ❤❤

Przykro mi Kochana! Przytulam Cię mocno! Trzymaj się!
 
reklama
Mnie odrzucilo od jedzenia całkowicie... Aż mi tam bulgocze w brzuchu pije wodę od 7 jeszcze nic nie jadłam..

Kochana kiedy masz wizytę pierwsza?
Mój ginekolog na urlopie mam dzwonić na początku sierpnia to bym umówiła na 6 sierpnia to by tak 6 tydzień był nie wiem czy nie za wcześnie.. Ale ten czas tak się dluzy.. Ciągle nie mogę uwierzyć że się udało..
Ja jeszcze na szczescie nie mam problemow z jedzeniem, ani mnie nie odrzuca ani nie mam szczegolnych zachcianek. A Ciebie odrzucilo od wszystkiego???

Wizyte mam 6 sierpnia, ale wydaje mi sie, ze polozna zle to obliczyla. Wspomniala przez telefon, ze wizyty umawiaja od 7t3d ciazy, a z moich obliczen wynika, ze 6 sierpnia bede dopiero w 6t4d (om 22 czerwca czy 26d cyklach). Tez boje sie, ze bedzie za wczesmie, zeby zobaczyc serduszko.
 
Do góry