reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ps. orientujecie się czy te badania które teraz dostalysmy musimy wykonać w określony terminie? Tzn czy są jakieś widelki czasowe na wykonanie któregoś czy mogę przenieść na kolejną wizytę?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Chyba na morfologie chyba nie ma jakiegos okreslonego terminu :) jedyne co to badania prenatalne nalezy wykonac w okreslonych tygodniach,u mnie test PAPP-A miedzy 9-11 tyg. a usg miedzy 11-13 tyg.
 
Mój niestety będzie wtedy w pracy i nie da rady dojechać :-( mam nadzieję, że będziecie trzymały za mnie kciuki :-)
Bardzo się stresuje, to moja pierwsza ciąża, po bardzo długich staraniach...
 
Hej, wczoraj odwiedziłam izbę przyjęć :( Zaczęłam plamić i pani gin kazała szybko jechać. Po 2 godzinnym czekaniu zbadał mnie dr i stwierdził że jest małe krwawienie, zrobił usg, człowiek żyje i ma się dobrze. Mam na dnie małego krwiaka. Chyba się przeforsowałam myciem okna i wieszaniem firanki ( musiałam do tego przetargać łóżko piętrowe bo nie miałam drabiny) W szpitalu mnie nie zostawił bo wolna była tylko kozetka na korytarzu, tak więc stwierdził że wygodniej będę odpoczywała w domu. Luteina dop 3 razy i nie wstawać z łozka. Matko jak sie teraz boje wstawać... nie mówiąc o wizycie w toalecie. Rozmawiałam z nim o testach pappa itp. Powiedział że one tylko przybliżają do wiedzy o ryzyku mniejszym lub większym i że jak mnie stać to mogę zrobić testy z krwi za 2,5 tyś i będę miała pewność. mówił że w 10 tc mogę zrobić.
 
Ja mam zrobic badania na następna wizyte czyli po ok miesiącu ale mówił mi lekarz ze nie wszystko trzeba robić na raz. Najważniejsza pewnie morfologia i mocz.

Ja na pierwszym usg byłam sama, na drugim z córka. Teraz pewnie pojde z córka bo mąż bedzie w pracy. W poprzedniej ciazy na poczatku chodziliśmy razem.


 
reklama
Do góry