reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ps. orientujecie się czy te badania które teraz dostalysmy musimy wykonać w określony terminie? Tzn czy są jakieś widelki czasowe na wykonanie któregoś czy mogę przenieść na kolejną wizytę?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Chyba na morfologie chyba nie ma jakiegos okreslonego terminu :) jedyne co to badania prenatalne nalezy wykonac w okreslonych tygodniach,u mnie test PAPP-A miedzy 9-11 tyg. a usg miedzy 11-13 tyg.
 
Mój niestety będzie wtedy w pracy i nie da rady dojechać :-( mam nadzieję, że będziecie trzymały za mnie kciuki :-)
Bardzo się stresuje, to moja pierwsza ciąża, po bardzo długich staraniach...
 
Hej, wczoraj odwiedziłam izbę przyjęć :( Zaczęłam plamić i pani gin kazała szybko jechać. Po 2 godzinnym czekaniu zbadał mnie dr i stwierdził że jest małe krwawienie, zrobił usg, człowiek żyje i ma się dobrze. Mam na dnie małego krwiaka. Chyba się przeforsowałam myciem okna i wieszaniem firanki ( musiałam do tego przetargać łóżko piętrowe bo nie miałam drabiny) W szpitalu mnie nie zostawił bo wolna była tylko kozetka na korytarzu, tak więc stwierdził że wygodniej będę odpoczywała w domu. Luteina dop 3 razy i nie wstawać z łozka. Matko jak sie teraz boje wstawać... nie mówiąc o wizycie w toalecie. Rozmawiałam z nim o testach pappa itp. Powiedział że one tylko przybliżają do wiedzy o ryzyku mniejszym lub większym i że jak mnie stać to mogę zrobić testy z krwi za 2,5 tyś i będę miała pewność. mówił że w 10 tc mogę zrobić.
 
Ja mam zrobic badania na następna wizyte czyli po ok miesiącu ale mówił mi lekarz ze nie wszystko trzeba robić na raz. Najważniejsza pewnie morfologia i mocz.

Ja na pierwszym usg byłam sama, na drugim z córka. Teraz pewnie pojde z córka bo mąż bedzie w pracy. W poprzedniej ciazy na poczatku chodziliśmy razem.


 
reklama
Do góry