reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Witam[emoji4] to tak jak ja! A kiedy masz2usg?
Dziewczyny jak ja cierpię...mdli mnie 24godz na dobę, nawet jak wstaje w nocy siku to nie mogę zasnąć bo mnie mdli...A wymiotuje regularnie po każdym jedzeniu...oby dożyć do środy;) Pozdrawiam wszystkie wypoczywajace!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Pierwsze USG miałam 27 lipca drugie mam 8 sierpnia. Siedzę jak na szpilkach bo już bym chciała :p lekkie mdłości w sumie mam rano tylko później do końca dnia mnie muli. A ty widziałaś już serduszko na ust? Też masz termin na 27marca??
 
reklama
Termin na 27 i 1 usg miałam 20.07 i był tylko malutki pecherzyk teraz idę w środę...doczekać się nie moge:-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Termin na 27 i 1 usg miałam 20.07 i był tylko malutki pecherzyk teraz idę w środę...doczekać się nie moge:-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Super! Wierzę że nie możesz się doczekać. Mam tak samo :p tylko ze ja muszę czekać cały dluuuugi tydzień hehe
Ja 20 zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) po tygodniu wizyta i pęcherzyk 5mm.
Ostatnią miesiaczke miałaś 20 czerwca??
 
18, ale ja mam długie cykle

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
No to lekarz z usg będzie musiał obliczyć Ci datę porodu. Przy pierwszej ciąży miałam lekkie zamieszanie bo miesiączka była w połowie stycznia a pierwszy test ciążowy pozytywny i potwierdzenie od lekarza ze jest dzidziuś (7tc) miałam 10 marca dopiero.... Tym razem test ciążowy wyszedł pozytywny w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Cześć dziewczyny. Przeczytałam wszystko, ale się nie ustosunkuje bo strasznie dużo naskrobalyscie gaduly! :p.
Wczoraj jak wiecie żygałam ale co gorsze dostałam bólów głowy jakby migrenowych, naszła mi mgła na jedno oko i lekko zaczęła dretwiec ręka z tej samej strony. W sumie.kiedyś już tak miałam i może bym to olała gdyby nie to że pisałam mężowi SMS bo był w pracy i za cholerę nie mogłam wypowiedzieć słowa migrena, nawet w głowie nie wiedziałam jak ono dokładnie brzmi, mówiąc na głos to już kompletna klapa. PrZestraszył się. Idę w tygodniu po skierowanie na tomograf lub rezonans. Ciekawe czy będę mogła wykonać.

Witam nowe mamusie :-)

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
Ps. orientujecie się czy te badania które teraz dostalysmy musimy wykonać w określony terminie? Tzn czy są jakieś widelki czasowe na wykonanie któregoś czy mogę przenieść na kolejną wizytę?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Lilija, rezonans chyba można w ciąży, bo są to fale radiowe. A co do badana wizytę, to ja zrobię tylko mocz i morfologię. Gin mi pozaznaczał jakie mam zrobić ale powiedział, że nie wszystkie naraz.
 
Do góry