reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Wogole dzisiaj jakos mi dziwnie w brzuchu i kłuje mnie lewy jajnik, a wczoraj myślałam, że już dziś okres dostanę, będzie pewnie jutro.
Chyba coś z pęcherzem mam, bo w nocy się trochę posikałam :o ogólnie jakoś mi się sikac bardziej chce :/
 
reklama
Wogole dzisiaj jakos mi dziwnie w brzuchu i kłuje mnie lewy jajnik, a wczoraj myślałam, że już dziś okres dostanę, będzie pewnie jutro.
Chyba coś z pęcherzem mam, bo w nocy się trochę posikałam :o ogólnie jakoś mi się sikac bardziej chce :/
a badałaś się na MUChy?
 
Powtarzałam. Biel 😓 Zabiję męża jak wróci za to schizowanie.

A tak mam pytanie. Bo mój lekarz przyjmuje tylko dzisiaj i jutro, a miałam do niego przyjść od razu po pozytywie żeby mi powiedział jak działamy. Na pewno zaleci heparynę tak jak poprzednio, którą mam w domu. Więc jakby mi załóżmy w piątek wyszedł pozytywny test to co byście na moim miejscu zrobiły? Bo myślę, żeby zacząć już ją stosować od pozytywu, a potem to już tylko zdzwonka z lekarzem bo mam tak grafik ułożony że nie dam rady pójść 😒😒
Jakie schizowanie 🙂 ja jestem jakieś pewnie 7dpo o ile 😂😂😂 i znalazłam cień na płytkowym i strumieniowym pinku 😂😂😂 to się nazywa sztuka 😂 sezon na szczanie jak szalona uważam za otwarty 😂
 
Ile dni po owulacji utrzymuje się wam płodny śluz? Owulację miałam niedziela/ poniedziałek rano i dzisiaj nadal tonę w nim 😅
 
reklama
Jakie schizowanie 🙂 ja jestem jakieś pewnie 7dpo o ile 😂😂😂 i znalazłam cień na płytkowym i strumieniowym pinku 😂😂😂 to się nazywa sztuka 😂 sezon na szczanie jak szalona uważam za otwarty 😂
A idź, najchętniej bym wieczorem znowu testowała ale w takim tempie to do okresu może mi testów nie starczyć 🤣🤣🤣

P.S.: A GDZIE ZDJĘCIE CIENIA??!!

Słuchajcie, mam dzisiaj takiego doła że moje CV już lecą na każdą możliwą ofertę i wysłałam nawet SMSa do radia na konkurs. Także trzymajcie kciuki, może chociaż wygram jakieś pieniądze

EDIT: Nie wygrałam pieniędzy 🥹

Sad Lonely GIF by Pokémon
 
Ostatnia edycja:
Do góry