reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ej Martuś widziałaś, że 3 tysięcznego posta miałaś??? jak to tak bez przemowy? bez fajerwerków? bez szampana? cofnij się o 3 posty i doisz coś...

o kurczę! faktycznie! :-D

no jakos bez fajerwerków wyszło...

oo wiesz co mam lepszy pomysł. Skasuj jakiegos moejgo posta, albo znjdę cos do połączenia i wtedy będę miała 3000 jeszcze raz. ;-) :-p


ja to marzę już o lecie, o wyciągnięciu koca na trawnik w ogródku, smażenia sie z książką, chlapania z dziećmi w baseniku, polewania wężem ogrodowym i zraszaczem do trawnika... ech...:rolleyes::rolleyes:
 
reklama
o kurczę! faktycznie! :-D

no jakos bez fajerwerków wyszło...

oo wiesz co mam lepszy pomysł. Skasuj jakiegos moejgo posta, albo znjdę cos do połączenia i wtedy będę miała 3000 jeszcze raz. ;-) :-p


ja to marzę już o lecie, o wyciągnięciu koca na trawnik w ogródku, smażenia sie z książką, chlapania z dziećmi w baseniku, polewania wężem ogrodowym i zraszaczem do trawnika... ech...:rolleyes::rolleyes:

pamiętam swojego 3000 posta... to były czasy:rolleyes:...
kasować nic nie będę:-p! łączyć też:-p! gapa jesteś i tyle:-p! pilnuj się za niecały tysiąc! na 4000 ma być impreza:elvis:!

o lecie też marzę! ale wiosna jest taka przyjemna... te pierwsze ciepłe dni:happy:... pochowanie grubych kurtek do szafy! i kozaków! (hmmm choć niektóre laski i w upały w kozakach śmigają:-D)... i jest tak fajnie, bo dopiero co zima się skończyła i wówczas przed nami sporo ciepełka... ach... teraz ja się rozmarzyłam;-)...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem....
Ledwo żyje-stoczyłam istny bój z żelazkiem i deską ale wyprasowałam co do jednej skarpetki:-D:-D:-D.Teraz zapijam ból kręgosłupa:zawstydzona/y:

miała pauzę na kebaba!
:-D:-D:-D:-D

Mmatysia, Roxy - to ja rzucam terminem 23.03. co Wy na to???
Mnie odpowiada:-)
MMatysia - bardzo fajna łazienka. :tak::tak: serio - bez słodzenia ;-)

a co z twoim porodem było?? boś mnie zaciekawiła. :biggrin2:
Dziękuję.
O porodzie pisać nie będę bo jak sobie przypomnę to mnie od razu brzuch boli a moje perypetie przedporodowe przybliżyła ci Marzena:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:.
Martuś śliczne łóżeczko-tez się rozczuliłam(to PMS)
M@dziu,Kasiu,Marzenko dziękuję za komplement ale ta łazienka to była droga przez mękę.
Ty skończ marzyć:-D!!!!!!!!!!!!!

Mmatsyai - widzisz tak sobie poród zaczęłam wspominać, że nie napisałam nic o łazience... przepraszam:sorry2:... jest śliczna:tak:! chętnie obejrzę w realu:-p!!! no i kabina barrrrrrrdzo mi się podoba:tak:!!!

Martuś ja jej akcji porodowej tak dokładnie nie pamiętam... pamiętam tylko, że pojechała z bólami do szpitala, a tam jej przeszła. wypisali ją, pojechała na kebaba i z powrotem do szpitala z bólami:-D! ale to musi Mmatysia nam tu przypomnieć jak to dokładnie było... ja głównie to pamiętam, że jak się dowiedziała, że będzie drugi syn to 2 dni z Adamem nie gadała:-D!
Wszystko doskonale pamiętasz:-D:-D:-D.
Marta gratuluje 3000 posta;-)

Ja tez tęsknie za ciepełkiem.Zazwyczaj zima mi nie przeszkadza ale w tym roku to już bym chciała ja pożegnać.Marzę o wykończeniu naszego przydomowego placu zabaw i wpuszczeniu tam Filipa.Już widze siebie na lezaczku z zaległa lektura i latte w dłoni....
 
tyle dziś o tym kebabie było mowy, że mi się zachciało... szkoda, że nie ma kto z Młodą zostać, bo bym chyba pobiegła do budki po kebaba... mniam! Mmatysia musiamy się umówić!!!
 
hej dziewczyny:-)

Madzia-Powiem Ci szczeże że sama nie wiem jak małą oduczyć spania nocnego w pampersie.Myśle że poprostu położe ją bez pampersa jak się pośika raz czy dwa to poczuje że nie fajnie i może zacznie wołać.Dziś np.rano do południa wołała jak chciała śiku a popołudniu nie wołała i musiałam pilnować kiedy ja wysadzić,więc zalezy jaki ma dzień.Super że Kmilek zdrowy tak jak podejrzewałysmy wszystkie że to od szczepienia.

Marzena-no na Małysza i opcja z całą rolką papieru jest mi znana:-Dbęde musiała małą trzymać w powietrzu o ile zdążymy dobiec do łazienki;-)U mnie też dziś w miare ładnie słonecznie ale momentami wiaterek solidny też był:-)także spacerek był krótki,jak wracaliśmy od lekarki to pobiegała troszke w ogródku.


Marta-no ja też się rozczuliłam aż mi się wspomniało jak sama zakładałam pościel baldachim całe to przygotowanie i chodziłam po kilka razy dziennie do pokoiku oko nacieszyć:tak:Czy to Wasze łóżeczko jest takie bujane jak kołyska???fajne bardzo mi się podoba no to tera już tylko czekam na zdięcie ale z Meg w łóżeczku:tak:Dzięki lekarka sprawdziła i wyniki moczu ok-zrobiła od ręki,kazała tylko 4dni smarować maścią więc nie ma tak źle choć mnie to zaskoczyło bo nigdy nic takiego mała nie miała.

Matysia-świetnie łazienka wyszła :tak:najbardziej podoba mi się kabina prysznicowa !My chyba dopiero po zimie wyremontujemy łazienke i powiem że aż się boje wybierania kafelek bo sama nie wiem co chce:-Dtaki duży teraz wybór a co najgorsze to m będzie chciał sam robić łazienke to pewnie będzie trwało i trwało,zapewne teściu mu pomorze.A jak chłopcy?co tam słychować???

Kasia-co racja to racja chłopcy jednak z tym siusianiem mają lepiej:-)a Fifi mądrala to wszystko szybko załapał!!!a tak co u Was słychować???

Jolu -kochana zajrzyj do Nas:tak:

Nic uciekam dobrej spokojnej nocy kochane.
 
Marzenka-no widzisz jak ty mnie znasz!!!pewnie że spać nie ide oglądam Usta Usta,zapomniałabym że od dziś leci nowa seria!
 
tez oglądam Usta Usta :p
Ja też tęsknie już za ciepełkiem chcemy w tym roku jechać do Chorwacji ale teraz jak się Egipt wykruszył to podobno są tam takie ceny ze szok i ciężko o jakąś rezerwacje nie wiem może coś wymyśle może któraś ma jakieś namiary na fajne miejsce noclegowe w Chorwacji?
Mmatysia ale Ci dobrze ja już nie pamietam kiedy sobie spokojnie pilam latte i siedziałam na leżaczku Kamil zawsze mnie ciąga za sobą żebym się z nim bawiła taki mami cycuś z niego że szok
Tak czy tak rozmarzyłam się myślac o tym słoneczku, ogródku.... :)
 
reklama
Madziu - ja nigdy na Chorwacji nie byłam. Bardzo bym chciała, bo podobno pięknie jest, ale z tego co słyszałam to tam i tak bardzo drogo jest! Roxy była w 2008 roku. Ją zapytaj o ceny i bazę noclegową. Może Ci coś dopomoże... My w tym roku - tak jak w ubiegłym - do Turcji się wybieramy. A Egipt do czasu wakacji pewnie już wróci do normy...

No i ja też "usta usta" oglądała! szkoda mi tylko, że Bohosiewicz już tam nie ma...


a powiedzcie mi o której rano budzą się Wasze dzieci? bo ja oszaleję! Młoda od dwóch tygodni budzi się o 6.00!!! Można według niej zegarek nastawiać!!! Nie wiem czy Ona na zmianę czasu już się przygotowała czy jak? Do tej pory wstawała około 7.20-8.00, a teraz ta nieludzka godzina!!! I nie ma znaczenia o której idzie spać. Raz ją trzymałam do 21.00 i co? D...! i tak wstała o 6.00! Myślałam, że mnie szlag trafi!!! No to innym razem nie położylam jej w południe. Co prawda o 16.00 zasypiała już na stojąco, ale nie dałam za wygraną! Bawiłam się z nią i cudowałam. O 19.00 poszła padnięta spać. Myślałam, że może chociaż do 7.00 pośpi, a ta znowu o 6.00 rześka jak skowronek obudziła mnie słowami "fajnie, nie?" (bo tylko tyle mówi)... nosz nie wytrzymam tego na dłuższą metę! Jedyny plus tego, że właściwie bez większego problemu idzie o 12.00 spać. I śpi około 2 godziny. Ale mi się chce spać o 6.00...!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry