reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

Tsarina,ja tez się obśliniłam przy ciastach. Obiadek mniam mniam. Ja też robię nadziewane mielone. Spódniczki śmieszne.

Ninko,jak po rozmowie? Wiesz ja o przeglądarce nie pomyślałam. Jakoś tak ślepo przyjęłam,że to tyko na BB szwankuje .

Kasiu, u nas niby słońce ale jakoś tak wietrznie. W każdym razie siedzę w domu bo boli mnie głowa.

Marzenko,Ty dzisiaj w pracy?
Jesz otręby na Dukanie?

edit. no i sprawdziłam swoje mądrości i nie mam racji. Wydawało mi się,ze jak się zwiększy ilość postów na stronie to i czcionka się zmniejszy. Nie wiem skąd mi to przyszło do głowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nina - kurczę, ja nawet nie wiem jakiej przeglądarki używam:zawstydzona/y:. dzięki i m zapytam (no to chłopina z babiby się posmieje).
monika - sprawdzę panel użytkownika, sprawdziłam na komop M i jest ilość postów na stronę - domyslny na forum, jak odpalę laptopa to sprawdzę czy tam też tak jest, dzięki.
tsarina - fajne spódniczki, jedna bym chciała co by minę M zobaczyć:-). A ciasta - nosz jak się do monitora nie przykleić, oczy zrobiły mi się jak 5zł i szczęka opadła, gdybym umiałą to bym zagwizdała, pełen podziw, już widzę gości przy stole i same okruszki po imprezie.

jola - dobrze Ciebie usłyszeć :). Gratuluję zasypiania dziewczynek, no i mama doceniona bo Alicji i Amelce smakuje mamina kuchnia:-). Pobyt w polsce szybko zleci, bedziesz mogła trochę odsapnąć i rodziną się nacieszyć, dać się troszkę porozpieszczać i czasem nic nie robic a z Prezmkiem niejadną romantyczną rozmowę wieczorkiem przeprowadzisz (jak za panieńskiego żywota).
Toć najadłaś się strachu!!!! I córcia również, najgorsze ze takich sytuacji nie da się przewidzieć.
aga km - w mordę jeża!!!! współczuję włamania. A macie może sąsiadów co by zerkali na teren budowy???? Złodzieje nie przebierają w pomysłach i masowo okradają teren prywatnej budowy (W byłej pracy M regularnie wykopywali kable z ziemi).
ankzoc - działaj szybko lepiej sie upewnić, ze nie ma czym się martwić. szybko ale niestety prywatnie. daj znać po wizycie. buziaki. (Buźka od Gabi::-D)
 
obiad nie spalony, pyszny- aż jestem zakoczona!
ale z kompem cos sie dzieje, pojawił sie komunikat, że mało miejsca na dysku c:/, a jeszcze dwa dni temu było ponag 1,8GB- więc wywaliłam co mogłam, odinstalowałam niepotrzebne programy, wywaliłam tempsy i nadal mało miejsca... znacie jakis program do usuwania niewidocznych plików?
 
Ninko, dieta padła jakieś trzy tygodnie temu i jakoś nie mogę do niej wrócić. Staram się ale jakoś do końca mi nie wychodzi.Tomek dal mi dzisiaj tak popalić,ze jestem ledwo żywa. Usnął dopiero o 16 i teraz się obudził.Mikołaj to duży chłopiec sam sobie znajdzie zajęcie więc jest ok.

Bohaciefko,moich mądrości nie bierz pod uwagę bo to nic Ci nie pomoże.

Tsarina,zapytaj wujka Google .
 
Moniko - ja dziś nie byłam w pracy. Byłam na inspekcji u niejakiej Roxy31... Oglądałam wanne. Zapomniałam aparatu... trudno...
a otręby zakupiłam i owszem, ale nigdy ich nie użyłam.... nie wiem co z nimi zrobić...

Bohaciefko - mi też się kidyś tak stało... wpierw czcionka zmniejszyła się o trochę, więc czytałam tak jak było, a było to nieco męczące, ale ię przyzwyczaiłam. Ale jak pewnego pięknego dnia miałam tak małą czcionkę, że nic się nie dałomprzeczytać to zaczęłam grzebać w "narzędziach" Za cholere Ci nie powiem co zrobiłam i jak naprawiłam, ale jakoś mi się udało... Pogrzeb troszkę!

Tsarino - dziękuję za tort! do urodzin jeszcze miesiąc z hakiem, ale może dotrzma! a w sprawie programów - nie pomogę... w tej kwestii jestem noga...

Roxy - jak sprzątanie? Nadia padła? Natasza mi w aucie usnęła... w domu szybka kąpiel i spać. No i dziękuję za mile spędzone popołudnie!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczynki.
Marzenko i jak ta wanna??:-D.
Bochaciewka Mi Filip też tak kiedyś zrobił i ja na górze strony mam takie coś jak Widok i tam powiększenie lub Ctrl ++
Jest tu ktoś ???
 
reklama
Do góry