reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Tsarina,ja tez się obśliniłam przy ciastach. Obiadek mniam mniam. Ja też robię nadziewane mielone. Spódniczki śmieszne.

Ninko,jak po rozmowie? Wiesz ja o przeglądarce nie pomyślałam. Jakoś tak ślepo przyjęłam,że to tyko na BB szwankuje .

Kasiu, u nas niby słońce ale jakoś tak wietrznie. W każdym razie siedzę w domu bo boli mnie głowa.

Marzenko,Ty dzisiaj w pracy?
Jesz otręby na Dukanie?

edit. no i sprawdziłam swoje mądrości i nie mam racji. Wydawało mi się,ze jak się zwiększy ilość postów na stronie to i czcionka się zmniejszy. Nie wiem skąd mi to przyszło do głowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
nina - kurczę, ja nawet nie wiem jakiej przeglądarki używam:zawstydzona/y:. dzięki i m zapytam (no to chłopina z babiby się posmieje).
monika - sprawdzę panel użytkownika, sprawdziłam na komop M i jest ilość postów na stronę - domyslny na forum, jak odpalę laptopa to sprawdzę czy tam też tak jest, dzięki.
tsarina - fajne spódniczki, jedna bym chciała co by minę M zobaczyć:-). A ciasta - nosz jak się do monitora nie przykleić, oczy zrobiły mi się jak 5zł i szczęka opadła, gdybym umiałą to bym zagwizdała, pełen podziw, już widzę gości przy stole i same okruszki po imprezie.

jola - dobrze Ciebie usłyszeć :). Gratuluję zasypiania dziewczynek, no i mama doceniona bo Alicji i Amelce smakuje mamina kuchnia:-). Pobyt w polsce szybko zleci, bedziesz mogła trochę odsapnąć i rodziną się nacieszyć, dać się troszkę porozpieszczać i czasem nic nie robic a z Prezmkiem niejadną romantyczną rozmowę wieczorkiem przeprowadzisz (jak za panieńskiego żywota).
Toć najadłaś się strachu!!!! I córcia również, najgorsze ze takich sytuacji nie da się przewidzieć.
aga km - w mordę jeża!!!! współczuję włamania. A macie może sąsiadów co by zerkali na teren budowy???? Złodzieje nie przebierają w pomysłach i masowo okradają teren prywatnej budowy (W byłej pracy M regularnie wykopywali kable z ziemi).
ankzoc - działaj szybko lepiej sie upewnić, ze nie ma czym się martwić. szybko ale niestety prywatnie. daj znać po wizycie. buziaki. (Buźka od Gabi::-D)
 
obiad nie spalony, pyszny- aż jestem zakoczona!
ale z kompem cos sie dzieje, pojawił sie komunikat, że mało miejsca na dysku c:/, a jeszcze dwa dni temu było ponag 1,8GB- więc wywaliłam co mogłam, odinstalowałam niepotrzebne programy, wywaliłam tempsy i nadal mało miejsca... znacie jakis program do usuwania niewidocznych plików?
 
Ninko, dieta padła jakieś trzy tygodnie temu i jakoś nie mogę do niej wrócić. Staram się ale jakoś do końca mi nie wychodzi.Tomek dal mi dzisiaj tak popalić,ze jestem ledwo żywa. Usnął dopiero o 16 i teraz się obudził.Mikołaj to duży chłopiec sam sobie znajdzie zajęcie więc jest ok.

Bohaciefko,moich mądrości nie bierz pod uwagę bo to nic Ci nie pomoże.

Tsarina,zapytaj wujka Google .
 
Moniko - ja dziś nie byłam w pracy. Byłam na inspekcji u niejakiej Roxy31... Oglądałam wanne. Zapomniałam aparatu... trudno...
a otręby zakupiłam i owszem, ale nigdy ich nie użyłam.... nie wiem co z nimi zrobić...

Bohaciefko - mi też się kidyś tak stało... wpierw czcionka zmniejszyła się o trochę, więc czytałam tak jak było, a było to nieco męczące, ale ię przyzwyczaiłam. Ale jak pewnego pięknego dnia miałam tak małą czcionkę, że nic się nie dałomprzeczytać to zaczęłam grzebać w "narzędziach" Za cholere Ci nie powiem co zrobiłam i jak naprawiłam, ale jakoś mi się udało... Pogrzeb troszkę!

Tsarino - dziękuję za tort! do urodzin jeszcze miesiąc z hakiem, ale może dotrzma! a w sprawie programów - nie pomogę... w tej kwestii jestem noga...

Roxy - jak sprzątanie? Nadia padła? Natasza mi w aucie usnęła... w domu szybka kąpiel i spać. No i dziękuję za mile spędzone popołudnie!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczynki.
Marzenko i jak ta wanna??:-D.
Bochaciewka Mi Filip też tak kiedyś zrobił i ja na górze strony mam takie coś jak Widok i tam powiększenie lub Ctrl ++
Jest tu ktoś ???
 
reklama
Do góry