reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Bardzo ładny wynik ❤️ to w środę obie badamy przyrost 💪
I jak? Masz juz wynik bety?🙈
Dzisiaj chyba testują moją cierpliwość 😅 zawsze wyniki miałam około 12:00 a tu dzisiaj dalej brak 🥹

Edit: napisałam odpowiedź i pojawiły się wyniki 🤣
Beta wynosi 242♥️
Pierwsza była 77 więc to ponad 200% przyrostu 🤩
 
Ostatnia edycja:
I jak? Masz juz wynik bety?🙈
Dzisiaj chyba testują moją cierpliwość 😅 zawsze wyniki miałam około 12:00 a tu dzisiaj dalej brak 🥹

Edit: napisałam odpowiedź i pojawiły się wyniki 🤣
Beta wynosi 242♥️
Pierwsza była 77 więc to ponad 200% przyrostu 🤩
Pięknie. Mnie też przetrzymali. Mam betę ponad 700. Przyrost o 152procent 😍 Ulżyło mi bardzo
 
Hej, chętnie do Was dołączę. Z moich obliczeń wychodzi, że jestem 5+0 (11.07). Za to dzis byłam u Pani ginekolog i twierdzi, że jestem w 3 tygodniu (mam nieregularne miesiaczki) To jest moja 4 ciąża (1 dziecko) zawsze miałam liczone od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, chyba że to jakieś nowe wytyczne? 🤔 a na usg na serduszko kazała przyjść za 3 tyg. Mój lekarz jest na urlopie, dlatego poszłam do pierwszej wolnej, żeby wypisała receptę, ponieważ mam bardzo niski progesteron (11). Beta ładnie rośnie, wiec mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry